Alergie na sperma příznaky léčba

Anonymní
14.5.20 11:24

Alergie na sperma příznaky léčba

Ahoj, setkala jste se některá s alergii na sperma? Podle moji dr to je nemožné a neustále mě léčí na různé záněty apodobne :think:. Po styku mě začne palet spodek, mám pocit že mi bouchne :oops: pochvu mám horkou, zarudlou ani sprcha nepomůže bolí mě na dotek i 3ti den po styku, většinou mě do dvou hodin chytnou silné bolestivé křeče v podbřišku a mám průjem.. S partnerem jsme přes rok a půl bezproblému jsem otěhotněla a nyní jsem 25tt a i teď v těhotenství mám stejný průběh po sexu jako před.. Každého sexu se „bojím“ protože vím co mě čeká, kondomy mít nemůžeme kvůli mě.. Je možnost že se jedná o alergii a sperma nebo jsou to opravdu jen záněty které mi dr už rok léčí ???? moc děkuji za každou reakci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

840
14.5.20 11:31

Tak proč s ním máš sex, když pak máš takhle problémy? Když se do Tebe partner neuděla, tak Tě tohle taky trápí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2380
14.5.20 11:34

Proč nemůžete kondomy?
Je možné, že si předáváte nějakou infekci, chtělo by to pořádně vyšetřit a zaléčit oba. A do vyléčení sex. abstinence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 11:34

@Oliverka28 ano i když se neudělá pálí mě, svědí a je na dotek otekla.. To mu mám říct „promiň už spolu nebudeme nikdy spát“?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.5.20 11:35

@Murka na všechny možné kondomy které jsme zkoušeli jsem dostala reakci :(

• Nahlásit
  • Citovat
840
14.5.20 11:37
@Anonymní píše:
@Oliverka28 ano i když se neudělá pálí mě, svědí a je na dotek otekla.. To mu mám říct „promiň už spolu nebudeme nikdy spát“?

Neřekla bych nikdy, ale budeme spolu spát až se takhle problémy vyřeší. Přece nebudeš po každém sexu tři dny trpět a pak zase na to vlitnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 11:47

@Oliverka28 jezdí s kamionem většinou je doma jen přes víkend a občas přes týden když má práci po Česku.. Nespíme spolu nijak pravidelně že prostě je určitý datum nebo čas ani každý týden.. Dr mi zaleci to pálení svědění, dostanu tabletky, musím dělat proplachy. Když sem se u ni zmínila. Jestli to nemůže být alergie vyvrtila mi to že to není možné že je to zase jen zánět třeba z oslabené imunity a prochladla sem nebo špatná hygiena což je blbost.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
840
14.5.20 11:53
@Anonymní píše:
@Oliverka28 jezdí s kamionem většinou je doma jen přes víkend a občas přes týden když má práci po Česku.. Nespíme spolu nijak pravidelně že prostě je určitý datum nebo čas ani každý týden.. Dr mi zaleci to pálení svědění, dostanu tabletky, musím dělat proplachy. Když sem se u ni zmínila. Jestli to nemůže být alergie vyvrtila mi to že to není možné že je to zase jen zánět třeba z oslabené imunity a prochladla sem nebo špatná hygiena což je blbost.. :nevim:

Já bych asi na nějaké vyšetření poslala i chlapa a zatím s ním vůbec nespala, než se tohle vyřeší. Můžete si opravdu předávat něco mezi sebou a pokud nebudete zalečeni oba, tak se u toho nedostanes nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
14.5.20 12:13

No a ve stěrech máš co? když tě dr stále léčí, tak na co? kvasinka nebo jiná brebera? manžel se také přeléčil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 12:27

@bublifucekk ano pořád léčí na kvasinky.. Přítel preleceny není

• Nahlásit
  • Citovat
468
14.5.20 12:29

Předpokládám, že ti doktorka udělala stěry, aby zjistila příčinu těchto problémů a neléčí tě „naslepo“. A gynekoložka může napsat léky i pro tvého chlapa, abyste se přeléčili oba. Jinak to nemá smysl, jak psaly holky - je to jen ping pong efekt. A myslím, že tvoje obtíže se můžou časem ještě zhoršovat, protože tou léčbou se ti může narušit i tvoje přirozené prostředí pochvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
14.5.20 12:34
@Anonymní píše:
@bublifucekk ano pořád léčí na kvasinky.. Přítel preleceny není

a ty kvasinky tam jsou? dělá ti stěr při každé návštěvě nebo je udělala jen na začátku (jestli vůbec) a teď si myslí, že je to to stejné? ony už to kvasinky být dávno nemusí. A pokud jsi těhotná a nedělá ani stěry, tak je dobrej střelec. Nemluvě o tom, že ani neléčí partnera i když se ti to vrací :zed: muži nemají kolikrát ani příznaky.

Nech si udělat nové stěry (klidně bych zašla i na kožní na pohlavní nemoci), pošli tam i manžela a do té doby spolu nespěte. Tohle není sranda, může tě to poškodit dole tak, že porod bude očistec a následné hojení při kdoví jaké brebere může být fakt „luxus“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama