Alergie na sperma - vyvolávání porodu nechráněným sexem

Anonymní
29.12.20 21:59

Alergie na sperma - vyvolávání porodu nechráněným sexem

Ahoj,
mám alergii na sperma, po každém nechráněném styku mám silnou kopřivku, která se mi může rozšířit na celé tělo doslova raz dva.
Už mám několik dní po termínu porodu. Dle rady gynekologa se snažíme vyvolávat nechráněným pohlavním stykem, ale ta alergická reakce je šílená.
(Injekci s adrenalinem - epipen mám v lékarničce.)
Má někdo tuto zkušenost? Má to smysl?

První těhotenství jsem rovněž přenášela, a pak se po dvou dnech vyvolávání zavedenou pilulkou lékaři narodil vaginálně syn 4700g. Druhý syn bude mít obdobnou váhu.
Pochopte, jsem rozhodnutá udělat téměř cokoli, aby druhý porod byl menší stres a já nerodila doslova sjetá (trochu to přehnali s medikací a několik hodin z první doby porodní si nepamatuji, jen jsem prý mluvila z cesty…psycho).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1565
29.12.20 22:17

Nevím odkud jsi, ale mě pomohla cca 3km dlouhá procházka a večer už jsme jeli :mrgreen: Takže pokud u vás není bůh ví kolik sněhu tak hurá na procházku ;) Samozřejmě stačí až zítra :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
29.12.20 22:27

Smazáno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 22:29

Ani velké nákupy, tahání několika těžkých tašek po městě, do schodů, nejen vánoční vyváření, dlouhé horké sprchy,… nezabírají. :roll:
Jsem zvyklá na fyzickou námahu po celé těhotenství, tak možná už ji teď není kam zvyšovat :D
Nadto mám obavu, abych nešla rodit úplně udřená

• Citovat
  • Nahlásit
249
29.12.20 22:35

Co to je zas za blbost…alergicka na sperma, ale vesele soulozim, koprivku mam jako blazen, riskuju anafylakticky sok s hypotenzi a umrtim miminka…ale hlavne, at uz ten porod zacne…tak jasne :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9728
29.12.20 22:37

Tak vystavovat se tomu dobrovolně, to bych se na to… Nikdo přece nezaručí, že se porod rozjede a že ten případný vyvolávaný bude tak hrozný, jako ten předchozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
29.12.20 22:54

Hele ono to sperma taky neni magicky, stejne jako vsechny ostatni metody muzou popostrcit pripravene telo, ale do te doby se muzes usoulozit a stejne nic nebude. A ve tve situaci bych asi neriskovala reakci. Zkouselas masaz bradavek? Muzes vygooglovat jak na to, ted mi muj ubohej mozek nenahodi co přesně jejich stimulace uvolnuje, ale pokud je deloha pripravena, melo by to nastartovat kontrakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9707
29.12.20 23:16

Taky bych teda neriskovala nějakou silnou alergickou reakci, zas tak účinné to není. Určitě porodíš, brzo. Zkus si to spíš představovat v hlavě, jak by ten porod měl vypadat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18351
29.12.20 23:30
@Rebísek píše:
Co to je zas za blbost…alergicka na sperma, ale vesele soulozim, koprivku mam jako blazen, riskuju anafylakticky sok s hypotenzi a umrtim miminka…ale hlavne, at uz ten porod zacne…tak jasne :palec: ;)
že, taky mi takový nápad přijde hrozně hloupý
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
30.12.20 00:05

Buď lžeš, nebo jsi blázen, když takto ohrožuješ sebe i dítě. Dost pochybuji, že by ti takovou věc doporučil gynekolog, který ví, že máš silnou alergii na sperma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
30.12.20 00:11

Určitě zkus masáž bradavek, už jsem byla taky zoufalá, zkoušela jsem všechno a tohle fungovalo prakticky hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4138
30.12.20 00:28

To je vážně blbost a hned s tím přestaň. Stejně je to taková babská ráda a tobě navíc ubližuje!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 04:49

Ahoj všem,
děkuju za rady, sice mi odvahy moc nedodávají, ani víru v to že nebudu muset rodit vyvolaním nebo sekcí (kterou mě lékař strašil, protože jsem zase upekla obříka).

Masáž bradavek děláme taky :-)) Je to odreagování i pro manžela. :palec:

Jsem těžká alergička celý život na stovky běžných potravin a věcí, kdybych se vyhýbala všemu na co mám alergii, piju jen nutridrink nechodím celoročně ven nemohu jít k nikomu na návštěvu, nejsem schopná uvařit nebo mít děti… (Stejnou reakci může mít alergik po loupání mrkve do přikrmu, porcování masa na večeři, dávání prádla do pračky,…)

Asi to není snadné pochopit, můj život je o kompromisech.

Co se týká sexu, mám vychytaná opatření, která nám umožňují milovat se normálně, bez zjevné reakce. Přesto, někdy se stane, že množství se dostane na kůži a kopřivka je na světě..

Nejsem magor, jen se snažím žít co nejvíce plnohodnotný (ačkoli opatrný) život a zároveň zřejmě tohle je můj poslední sex v životě bez ochrany. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
249
30.12.20 05:37
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
děkuju za rady, sice mi odvahy moc nedodávají, ani víru v to že nebudu muset rodit vyvolaním nebo sekcí (kterou mě lékař strašil, protože jsem zase upekla obříka).

Masáž bradavek děláme taky :-)) Je to odreagování i pro manžela. :palec:

Jsem těžká alergička celý život na stovky běžných potravin a věcí, kdybych se vyhýbala všemu na co mám alergii, piju jen nutridrink nechodím celoročně ven nemohu jít k nikomu na návštěvu, nejsem schopná uvařit nebo mít děti… (Stejnou reakci může mít alergik po loupání mrkve do přikrmu, porcování masa na večeři, dávání prádla do pračky,…)

Asi to není snadné pochopit, můj život je o kompromisech.

Co se týká sexu, mám vychytaná opatření, která nám umožňují milovat se normálně, bez zjevné reakce. Přesto, někdy se stane, že množství se dostane na kůži a kopřivka je na světě..

Nejsem magor, jen se snažím žít co nejvíce plnohodnotný (ačkoli opatrný) život a zároveň zřejmě tohle je můj poslední sex v životě bez ochrany. :mavam:

Chapu, ale v tehotenstvi neni cas na kompromisy…tam se to bud pos.ere nebo nepo.sere. Budte opatrna a preji zdrave miminko! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
30.12.20 09:20

U nás v širší rodině se dědí jedna rada, jak trochu popohnat porod. Jestli je to fakt tím, to netuším, já to nezkoušela.
Vzít si kartáč a na kolenou vydrbat podlahu. Jde o ten pohyb celého těla při práci s kartáčem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat