Alergie na všechny léky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:24
Alergie na vsechny leky

Chci se zeptat nemate nekdo zkusenosti s alergiemi na leky? Ja nemohu vubec zadne leky na bolesti ani antibiotika v praskach, ale infuze a injekce me nic nedelaji.Mam stitnou zlazu s mensi funkcnosti a nic neberu nemuzu bohuzel.Ted mam jit na trhani zubu, ale leky na bolest nemuzu priznaky po vziti jakehokoli prasku jsou:nevolnost, na zvraceni, motani hlavy, upadani do bezvedomi, strevni problemy apod.Na alergologii me nic nezjistily testy byly negativni poradite nekdo prosim cim to muze byt? Uz jsem opravdu zoufala a nvm si rady doktori me posilaly na psychinu :nevim: :think: :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
EvaG
Extra třída :D 10786 příspěvků 13.01.19 19:28

Opravdu ti nevypadá na americkou reakci ale na psychický blok. Určitě k psychologovi.

Mercury
Kecalka 307 příspěvků 13.01.19 19:28

Neni problem v samotnem polykani?

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 13.01.19 19:29

Na gastru jsi byla? Složení těch léků jsi zkoumala, jestli tam není nějaký společný jmenovatel, třeba nějaká pomocná látka, na kterou bys měla reakci? Protože pokud ti po injekci nic není, nebude to alergie, spíš nějaká intolerance či něco se zažívacím traktem.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 13.01.19 19:31

Co čípky do zadku, ty to taky dělají zle? Léky podané pusou, ale tekutou formou taky dělají špatně?

mroe
Extra třída :D 14892 příspěvků 13.01.19 19:36

Tak o takove alergii slysim poprve. Vzhledem k rozdilnosti zminovanych leku a faktu, ze infuze jsou ok, bych max. porovnala pojidla v lekove forme tablet a pak asi taky psychiatr…

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:38

Tak cipky do zadku me nic nedelaji a na slozeni leku spolecneho jmenovatele jsem se nedivala.Jinak jsem byla na gastru a nic me nezjistily vse v poradku.Nechapu jake samotne polikani?

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:41

A muzu se zeptat i jakysychicky blok?

mroe
Extra třída :D 14892 příspěvků 13.01.19 19:44

Tak pokud nemas problem s cipky ani infuzemi, nemuzes mit alergii na ucinnou latkz a na tolik ruznych. Takze bud je problem v nejakem pojidlu u tablet( moc se mi nezda, ze by to bylo u vseho stejne), v tvem travicim traktu( nic nenasli), nebo v hlave.

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:48

Je pravda ze jsem ted hodne ve stresu s 2,5 letym Tomaskem ma hyperkyneticky syndrom.Tak me napadlo jestli to neni i z toho a problemy i ve vztahu

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:49

Myslite si ze jsem nejak psychicky narusena? :( :oops: :nevim:

mroe
Extra třída :D 14892 příspěvků 13.01.19 19:53

Definuj psychicky narusena a dostanes odpoved ;)

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:56

Jasne myslim jako psychicky ze nejsem v poradku ohledne tech prasku?Konkretne myslim nesnasenlivost leku.A .uze to byt i tim stresem a problemama?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 19:58

@jaruska buchacova Omlouvám se za anonym, ale je to velmi důvěrné. Zažila jsem podobnou situaci, běhala jsem po všech možných vyšetřeních. Nakonec po 3 denní hladovce jen o vodě jsem začala testovat nejen léky, ale i potraviny. Vždy jsem nasadila 1 hlavní lék a čekala vždy jsem 3 dny. Nakonec jsem skončila na special. imunologii FN, kde mají mezinárodní výzkum. Nechci zde uvádět přesněji, aby to admin nevymazal. Nakonec se prokázal např. pozitivní nystatin v masti, antimykotikum,nněk­teré kontrastní léky, dále veškeré předepsané léky vždy předem konzultuji. Postupně jsem ale musela informovat veškeré lékaře, ke kterým docházím, že mohu mít alergii, aby byli opatrní. Stejně vše nejprve konzultuji na imunologii. U tebe mně nesedí, že ti injekční podání nevadí. Asi bych to také viděla na psychický blok. Více možná v SZ.

jaruska buchacova
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 20:03

Muzu se zeptat jak udelali vysetreni na spec.imunologii?Jak dlouho jste tam byla?Je mozne me poslat do soukrome zpravy kde ta klinika je?Jsem z Brna moc dekuji pomohlo me to

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >