Alergie na všechny léky

13.1.19 19:24

Alergie na vsechny leky

Chci se zeptat nemate nekdo zkusenosti s alergiemi na leky? Ja nemohu vubec zadne leky na bolesti ani antibiotika v praskach, ale infuze a injekce me nic nedelaji.Mam stitnou zlazu s mensi funkcnosti a nic neberu nemuzu bohuzel.Ted mam jit na trhani zubu, ale leky na bolest nemuzu priznaky po vziti jakehokoli prasku jsou:nevolnost, na zvraceni, motani hlavy, upadani do bezvedomi, strevni problemy apod.Na alergologii me nic nezjistily testy byly negativni poradite nekdo prosim cim to muze byt? Uz jsem opravdu zoufala a nvm si rady doktori me posilaly na psychinu :nevim: :think: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

10832
13.1.19 19:28

Opravdu ti nevypadá na americkou reakci ale na psychický blok. Určitě k psychologovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
13.1.19 19:28

Neni problem v samotnem polykani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
13.1.19 19:29

Na gastru jsi byla? Složení těch léků jsi zkoumala, jestli tam není nějaký společný jmenovatel, třeba nějaká pomocná látka, na kterou bys měla reakci? Protože pokud ti po injekci nic není, nebude to alergie, spíš nějaká intolerance či něco se zažívacím traktem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
13.1.19 19:31

Co čípky do zadku, ty to taky dělají zle? Léky podané pusou, ale tekutou formou taky dělají špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18536
13.1.19 19:36

Tak o takove alergii slysim poprve. Vzhledem k rozdilnosti zminovanych leku a faktu, ze infuze jsou ok, bych max. porovnala pojidla v lekove forme tablet a pak asi taky psychiatr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 19:38

Tak cipky do zadku me nic nedelaji a na slozeni leku spolecneho jmenovatele jsem se nedivala.Jinak jsem byla na gastru a nic me nezjistily vse v poradku.Nechapu jake samotne polikani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 19:41

A muzu se zeptat i jakysychicky blok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18536
13.1.19 19:44

Tak pokud nemas problem s cipky ani infuzemi, nemuzes mit alergii na ucinnou latkz a na tolik ruznych. Takze bud je problem v nejakem pojidlu u tablet( moc se mi nezda, ze by to bylo u vseho stejne), v tvem travicim traktu( nic nenasli), nebo v hlave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 19:48

Je pravda ze jsem ted hodne ve stresu s 2,5 letym Tomaskem ma hyperkyneticky syndrom.Tak me napadlo jestli to neni i z toho a problemy i ve vztahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 19:49

Myslite si ze jsem nejak psychicky narusena? :( :oops: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18536
13.1.19 19:53

Definuj psychicky narusena a dostanes odpoved ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 19:56

Jasne myslim jako psychicky ze nejsem v poradku ohledne tech prasku?Konkretne myslim nesnasenlivost leku.A .uze to byt i tim stresem a problemama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.19 19:58

@jaruska buchacova Omlouvám se za anonym, ale je to velmi důvěrné. Zažila jsem podobnou situaci, běhala jsem po všech možných vyšetřeních. Nakonec po 3 denní hladovce jen o vodě jsem začala testovat nejen léky, ale i potraviny. Vždy jsem nasadila 1 hlavní lék a čekala vždy jsem 3 dny. Nakonec jsem skončila na special. imunologii FN, kde mají mezinárodní výzkum. Nechci zde uvádět přesněji, aby to admin nevymazal. Nakonec se prokázal např. pozitivní nystatin v masti, antimykotikum,nněkteré kontrastní léky, dále veškeré předepsané léky vždy předem konzultuji. Postupně jsem ale musela informovat veškeré lékaře, ke kterým docházím, že mohu mít alergii, aby byli opatrní. Stejně vše nejprve konzultuji na imunologii. U tebe mně nesedí, že ti injekční podání nevadí. Asi bych to také viděla na psychický blok. Více možná v SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.19 20:03

Muzu se zeptat jak udelali vysetreni na spec.imunologii?Jak dlouho jste tam byla?Je mozne me poslat do soukrome zpravy kde ta klinika je?Jsem z Brna moc dekuji pomohlo me to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama