Alergie na zvířecí krev

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.9.21 20:34

Alergie na zvířecí krev

Anonymita zdr. stav

Je tady spoustu lidí, tak snad nějaké info najdu i tady. Prozatím jsem nic moc nenašla :mrgreen:

Máte někdo nebo víte o někom kdo má alergii na zvířecí krev?
Zajímá mě vše, nejrychlejší možná léčba na zmírnění příznaku. Zda se stav zhoršil, zlepšil atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18672
21.9.21 21:01

No zabírat na to budou normálně antihistaminika, ale jak často se tak dostaneš do kontaktu se zvířecí krví? Děláš na jatkách? Tam ale člověk má rukavice a další ochrané prostředky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27792
21.9.21 21:02

@Ou taky jsem se chtěla zeptat, jestli je zakladatelka řezník, ale přišlo mi to blbé :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34276
21.9.21 21:05
@stinga píše:
@Ou taky jsem se chtěla zeptat, jestli je zakladatelka řezník, ale přišlo mi to blbé :think:

no mě spíš napadlo, jestli tajně nevraždí sousedům mazlíčky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 21:09

Nejsem řezník, ale krom toho, že jsem z vesnice kde občas něco musíte zabít, tak se i jinak dostanu k zvířatům, které musím usmrtit. Domácí mazlíčky samozřejmě nemyslím
Antihistaminika nezabírají. Při kontaktu mi otečou ruce na několik dní.
A k doktorce se teprve chystám, tak zjišťují pro případ nouze. Jakou rychlou pomoc použít, rukavice nepomáhají

• Citovat
  • Nahlásit
1273
21.9.21 21:24

Když nic nepomáhá, tak nejjistější a nejrychlejší pomoc bude nechat zabíjení zvířat na někom jiném. Snad na té vsi nejsi jediná, kdo to může dělat. A jestli je to tvoje práce, tak taková alergie je velmi dobrý důvod ji změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27792
21.9.21 21:27
@Anonymní píše:
Nejsem řezník, ale krom toho, že jsem z vesnice kde občas něco musíte zabít, tak se i jinak dostanu k zvířatům, které musím usmrtit. Domácí mazlíčky samozřejmě nemyslím
Antihistaminika nezabírají. Při kontaktu mi otečou ruce na několik dní.
A k doktorce se teprve chystám, tak zjišťují pro případ nouze. Jakou rychlou pomoc použít, rukavice nepomáhají

jsem také z vesnice, a kromě hmyzu v bytě jsem ještě nezabila nikdy nic, ani to nehodlám nikdy dělat - jak píšou nade mnou, tak ať ty zvířata zabíjí někdo jiný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27792
21.9.21 21:29

Omlouvám se za OT, ale musím - babička chovala slepice, když zemřela ona i teta, zůstal dědeček, moji rodiče a já - zjistili jsme, že slepice zemřou přirozenou smrtí cca ve věku 6 let, z toho rok před smrtí už vejce nesnášejí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat