Alergie nebo covid 19 ?

Anonymní
3.6.21 20:06

Alergie nebo covid 19 ?

Ahoj mám od včera vodnatou rýmu, svědí mě nos a tedy teď dost kýchám a pálí mě sem tam oči pro klid duše jsem si koupila antigen test do nosu a a ne jeden ale rovnou dva ty vyšli negativně… Sem tam smrkam od začátku jara ale nic hrozného třeba jen jednou za den. Covid jsem prodělala na konci února, ale moc nevěřím tomu že bych měla tak dlouho imunitu :o Tak co myslíte? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26373
3.6.21 20:08

Když jsou negativní tak máš jen rýmu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14996
3.6.21 20:09
@Anonymní píše:
Ahoj mám od včera vodnatou rýmu, svědí mě nos a tedy teď dost kýchám a pálí mě sem tam oči pro klid duše jsem si koupila antigen test do nosu a a ne jeden ale rovnou dva ty vyšli negativně… Sem tam smrkam od začátku jara ale nic hrozného třeba jen jednou za den. Covid jsem prodělala na konci února, ale moc nevěřím tomu že bych měla tak dlouho imunitu :o Tak co myslíte? 8o

Ze mas rymu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58063
3.6.21 20:13

Ty máš 2 negativní testy na covid a ptáš se, jestli máš covid??? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 20:16

@Petra Z netuším jestli se dá těmto testům věřit… Nikdy jsem je nedělala :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
29238
3.6.21 20:17
@Anonymní píše:
@Petra Z netuším jestli se dá těmto testům věřit… Nikdy jsem je nedělala :mrgreen:

tak proč sis je dělala? Měla jsi jít rovnou na PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 20:53

@vokishka u nás je na pcr místo až v neděli ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3.6.21 21:32

Hele já bych tomu věřila. Antigenni testy špatně odhalí bezpříznakové, ale když máš vyloženě rýmu, tak by to pro test mělo být lehce odhalitelné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
4.6.21 08:44

Podle mě máš rýmu. Máme to samé celá rodina, děti dotáhli ze školy. Smrkáme, kýcháme, sem tam zakašleme. Testy na COVID negativní. U dětí ve škole teď ze změn počasí a prvního pořádného sluníčka smrká dost dětí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
4.6.21 08:50
@Petra Z píše:
Ty máš 2 negativní testy na covid a ptáš se, jestli máš covid??? :nevim:

Tak u těhotenskejch testů je to „normální“ tak proč né na covid :lol: doba jde do předu a taky se tam hledaj dvě čárky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat