Alergie pouze na kočky

13.6.20 15:26

Alergie pouze na kočky

Na kočky mám silnou alergii, ale s pejskem isem v domácnosti žila bez problémů. Chtěla bych si ho pořídit, ale setkala jsem s názorem, že určitě budu mít alergii i na psy. Uklidnite mě, že lze mít alergii pouze na ty kočky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

700
13.6.20 15:34

Ano, muj pripad. Sice pri testovani mam silnou reakci na kocky a slabsi na psy, ale se psy nemam problem. Meli jsme 8 let jorksira v byte a vse v pohode. Svagr ma vorisky a taky ok. Stejne je na tom manzel, naopak tchyne je ok s kockama a ma problem se psy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
436
13.6.20 16:00

Mám silnou alergii na kočky - vyrážka, která se postupně šíří po těle, pálí mě oči, kýchám kašlu a hůř se mi dýchá. Doma mám psa a morče a oba v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13645
13.6.20 17:10

Tihle ti radílkové s názorem jsou nejlepší.

Máš zkušenost, že se psem si alergii neměla. Alergie na psy a na kočky způsobují odlišné bílkoviny, takže opravdu se nedá čekat, že budeš muset být alergická na všechno.

Pokud tě dotyčný/á hodně znejistil, tak prostě zajdi ven s někým, kdo má psa a hraj si s cizím psem. A uvidíš, jak budeš reagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6958
13.6.20 17:31

@FrenkieHeck U syna to vypadalo na alergii na kočky. Takže jsme se radili u alergoložky, jestli můžeme mít psa. Tak odpověděla ano, ale nikdy ho nemít v obytném prostoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
436
13.6.20 18:42
@tulipán píše:
@FrenkieHeck U syna to vypadalo na alergii na kočky. Takže jsme se radili u alergoložky, jestli můžeme mít psa. Tak odpověděla ano, ale nikdy ho nemít v obytném prostoru.

No… něco podobnýho říkala alergoložka i mě (ale oni obecně nejsou zastanci zvířat, koberců a záclon :lol: ).nakonec to dopadlo tak, že psa máme nejen v obytném prostoru, ale spí s náma i v posteli :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
17.6.20 06:15

Kamaradka ma potvrzenou alergii jen na kocku jinak na nic. Ja mam potvrzenou na kocku i psa. Oba mame v byte x let, psa v posteli. Jsem presvedcena, ze pes mi zadnou alergii nezpusobuje. U kocek vim, ze kdyz mi skrabnou nebo oliznou puchyrky a cervene kolecko a pali to, do toho kychani atd. Kdyz se s kockou vylozene nemuchlam a casto uklizim, je to v ramci moznosti dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama