Alergie, ekzém - kterého psa vybrat?

4.1.21 11:30

Alergie,ekzem -ktereho psa vybrat

Ahoj, zajimalo by me, zda nekdo z vas trpi alergiemi, ekzemem na srst a poridil si pejska, ktery mu nedela problem… napr Yorkshire, West highland white terier ap..

PS: Nahače fakt nechci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8145
4.1.21 11:37

@bíléprádlo York…nevadil mi…ale to je individuální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 11:40

Pokud trochu většího, mrkni na Soft Coated Wheaten Terrier. Nikdo v rodině tedy alergik nebyl, ale máma tenkrát povolila pouze za předpokladu, že nebude línat. Chlupy mají strukturu lidského vlasu. Jo a nemají štěkat a ani nijak neslintají (to s tím štěkáním je ale relativní :-D ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 11:42

Uz jsem nekolikrat uvazovala o koupi, ale nechala to nakonec byt… Ted mi zas v praci tvrdi, ze York je uplne v klidu… Tak me zas popadaji myslenky :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 11:43

@Lily-of-the-valley

Spis neco mensiho do bytu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 11:47

Hele, a co tahle se stavit u chovatele, a nějakého toho vybraného pejska si párkrát poňuchňat. Ta alergie by se měla napodruhé, max. napotřetí určitě projevit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2613
4.1.21 14:07
@bíléprádlo píše:
Ahoj, zajimalo by me, zda nekdo z vas trpi alergiemi, ekzemem na srst a poridil si pejska, ktery mu nedela problem… napr Yorkshire, West highland white terier ap..PS: Nahače fakt nechci…

Zadneho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
4.1.21 18:07

Nebo třeba Papillona, toho mám já, boží plemeno. Ale samozřejmě je myšleno pes s PP. Na fotce můj Charlie. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
4.1.21 18:25

Havanský psík, mají ho rodiče a bráchove přítelkyni alergičce nevadí ;) Je to děsnej mazel, asi si ho budu muset taky pořídit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52570
4.1.21 18:55

@bíléprádlo hodně záleží na co přesně alergie je. U syna vadil dlouhosrstý pes a koberce. Ted máme hrubosrsté dvě a jednu hladkosrstou a ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
11.1.21 23:25

Sice se to netýká tématu…ale jak teď všude čtu že někdo shání pejska, tak taky jsme si po smrti naší fenecky chtěli pořídit pejska…ale teď při korone jak extrémně stoupla poptávka, tak tomu odpovídají ceny (příklad…kavalír před rokem/dvěma cena standartní feny s PP 17 tis průměr a dnes minimálně 25 tis, ale ptala jsem se několika chovek a všude mi řekli nad třicet ) je to nahlavu úplně…holt si budu muset počkat až tak za rok 😀

A jinak já jsem taky alergik a na boxera jsem si zvykla…ale hodně lidí to nedá, takže nedoporučuju a spíše pořizují boloňáčky, havanského, pudly, jorkšíry atd… :D ale když má někdo fakt silnou tak nedá ani tohle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat