Alginat dentální na 3D otisk nožičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 06.03.17 20:46
Alginat dentální na 3D otisk nožičky.

Ahoj holky, nevíte někdo jaký je nejlepší dentální alginat na otisk 3D ručičky nebo nožičky? Po případně jestli se da objednat v lékárně? Děkuji moc za info :mavam:

Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25257 příspěvků 06.03.17 21:28

@Celestýna7 spíš jde o to, to dobře umíchat, abys neměla hrudky a „neulila“ to.

Ginuš
Hvězda diskuse 38091 příspěvků 06.03.17 21:58

@Celestýna7 objednávala jsem na netu - nejde sem dát odkaz - zkus vyhledat Phase Plus otiskovací hmota

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 06.03.17 23:52
@Ginuš píše:
@Celestýna7 objednávala jsem na netu - nejde sem dát odkaz - zkus vyhledat Phase Plus otiskovací hmota

Děkuji ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >