Aliexpress apod. - jak vypadá oblečení ve skutečnosti?

219
19.6.16 16:35

Aliexpress a pod. jak vypadá oblečení ve skutečnosti?

Ahoj holky, otázka zní jasně, jak vypadá oblečení z aliexpress, twinkledeals a podobných prodejních serverů? Nikdy jsem nic nekoupila a když vidím ty ceny tak se mi nechce ani věřit že to může vypadat jako na obrázku. Můžete dát prosím i fotky?
moc vám děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.6.16 16:38

Skoro i každého zboží je fotogalerie od uživatelů, co si ho koupili. Vetsinou i z fotek vidím ubohou latku, špatnou velikost atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
19.6.16 16:43

Vždy si přečti hodnocení a nekupuj to nejlevnější. Já se jím řídím a zatím mi, až na výjimku, došly vždy pěkné věci. Samozřejmě to není žádný luxus, kvalita asi jako H&M a pod, něco spíš jak od veitnamců. Cena odpovídá kvalitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5998
19.6.16 16:47

Jak co, velikosti nesedí vůbec na naše. Koupila jsem si tam společenské šaty, objednala jsem si jejich XXL, naše L. Kámošce třeba přišla třeba úplná záclona, vyhozené prachy.
Na bižu, kabelky atd. je to ale super. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18213
19.6.16 17:04

Já nakupuju pravidelěn a maj tam věci fak pěkný, ale musíš číst recenze a koukat na fotky ostatních uživatelů, samozřejmě se tam najdou hadry, ale s dobrym hodnocením sem nikdy nenarazila na šunt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3256
19.6.16 17:45

Já na aliexpressu nakupuji taky pravidelně. U každého předmětu sleduji důkladněj recenze a reálné fotky od jiných uživatelů. U velikostí si vždy kontroluji jejich napsané ozměry (asijské M není jako evproské M, ale to by měl vědět asi každý). Každopádně já tam kupuji trika, mikiny, i kojící podprsenky a vždy maximální spokojenost. A to kupuji i za 2-5 dolarů apod.

Ale já nejsem člověk co by šel do obchodu a koupil si triko za 1500, na to fakt nemám, takže jsem na takové klasické oblečení, takže asi tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
19.6.16 17:55

Ja teda obednavam pres pani a samozrejme obeazky vypadaji krasne a realita je trochu jina. Ale za ten peniz odpovidajici. Akorat vzdy obednavam vetsi velikost. Na pul roku male obednavam tak na rok a je to akorat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29067
19.6.16 18:10

@Majova4 objednat,objednávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
19.6.16 18:22

Já objednala patery šaty pro dceru a byla to moje první a poslední zkušenost. Kvalita příšerná, velikosti nesedí, nějak nevím, co na tom ostatní vidí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
19.6.16 18:47

@Loll A koukla ses na recenze? A na tabulku velikostí? Já se přeměřuju, přeměřuju dítě a radši koupím trochu větší velikost, než menší. Zatím i ta horší kvalita odpovídala ceně.

Teda, rozhodně bych si neobjednala třeba svatební nebo plesové šaty, kostýmek do práce nebo třeba kabát. A trika, letní šaty apod. v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18213
19.6.16 18:54

@Loll já objednávam malýmu běžně, materiály i střihy maj pěkný :nevim: pročítalas ty recenze a přeměřovala podle tabulek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
19.6.16 20:57

Holky, ano, u šatů jsem sledovala délku, označení bylo na 12 let (dceři je 9) a dvoje šatky přišli tak na pětiletý dítě. U třech byly i reálné fotky, ale i tak to ve skutečnosti stálo za starou bačkoru :- )) Je možné, že jsem prostě jen narazila na šunty, těžko říct, každopádně já přes svou zkušenost nákup raději nedopuručuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
19.6.16 21:04

Prodejci na aliexpress i Ebay si hodně hlídají hodnocení. Většinou stačí napsat zprávu, poslat fotku a oni se snaží vyřešit vše smírně - vrátí peníze, nebo část peněz, pošlou jiný kus apod. Stalo se mi to 2×. Jednou škrábnutá brož - nabídli polovinu ceny zpátky a jednou rozbité hodinky - poslali nové. Takže dá se to i risknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
19.6.16 21:07
@Bebepe píše:
Ahoj holky, otázka zní jasně, jak vypadá oblečení z aliexpress, twinkledeals a podobných prodejních serverů? Nikdy jsem nic nekoupila a když vidím ty ceny tak se mi nechce ani věřit že to může vypadat jako na obrázku. Můžete dát prosím i fotky?
moc vám děkuji

ja jsem na Ali zavislacka :lol: hele chce to sledovat feedbacky ty ti povi hodne o tom co chces koupit navíc se neboj zeptt v te FB skupince Ali tam vždy moc radi poradi kor v te Vláďovo ;) nikdy mi neprisel hadr a vse odpovídalo realu jak detem tak me ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
41
26.6.16 19:47

Ja jsem s aliexpressem spokojena, bohuzel jsem jiz 4× a to nenakupuji nijak casto, narazila na nepoctive cinany. Vzdy mi ale byly vraceny penize. A kvalita, jak jiz bylo receno, chce to zkouknout feedbacky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama