Aliexpress apod. - jak vypadá oblečení ve skutečnosti?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
654
5.7.16 10:18

@JayLee DOBRÝ den, prosím vás nemate odkaz na nějaké značkové tricka panská dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
8.7.16 21:52
@zavlacka píše:
@JayLee DOBRÝ den, prosím vás nemate odkaz na nějaké značkové tricka panská dekuji

dejte dotaz ve Vlaďovo skupince zdy a ochotne vsem rad poradi ;) https://www.facebook.com/…30490900517/

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
13.9.20 01:24

Oblečení na Aliexpress

Nekoupil jste jen tak nekdo nahodou tuhle mikinu na aliexpressu??? ja nevim jakou velikost si objednat aby to bylo oversized ale ne zas aby to vypadalo na me fakt hodne velky, jsem hubena velikost vseho mam XS-S, chci si objednat L..mate nekdo zkusenosti s nakupem nejake jakekoliv mikiny z tadytoho eshopu???

• Citovat
  • Nahlásit
783
13.9.20 07:24
@Anonymní píše:
Nekoupil jste jen tak nekdo nahodou tuhle mikinu na aliexpressu??? ja nevim jakou velikost si objednat aby to bylo oversized ale ne zas aby to vypadalo na me fakt hodne velky, jsem hubena velikost vseho mam XS-S, chci si objednat L..mate nekdo zkusenosti s nakupem nejake jakekoliv mikiny z tadytoho eshopu???

To ti bude asi velký. Elko beru já (hlavně kvůli rukávům a délce, jsem vyšší) a normálně nosím emko/elko… Porovnej to s těmi rozměry, které tam uvádějí a mrkni na recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1803
13.9.20 08:13

Určitě to bude velký/široký. Já na ali koupila oblečení 2× a pokaždé šlo rovnou do koše, strašná kvalita. Už bych tam nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3881
13.9.20 08:24

Taky se přidávám. Kvalita strašná, objednala jsem parktat a buď přijde silon nebo jiná umelotina. Většinou to je i tenoucke a to na obrázku nevypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16544
13.9.20 09:13

Míry, které uvádějí na ali, jsou míry oblečení. Tak si doma přeměř oblečení, který ti sedí a podle toho objednej. Počítej ale s tím, že na 95% ti přijde něco, co si na sebe nikdy nevezmeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
13.9.20 09:28

Obleceni z Ali byla temer vzdy hruza. Snad jen 2 pouzitelne veci - detsky baletni dres s tutu sukynkou a pletene navleky na zimu. Jinak fakt katastrofa - material, zpracovani, velikosti… Pobavily me neznicitelne silonky v TELOVE barve. Nejak mi nedoslo, ze budou zlute :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
14.9.20 10:27

Záleží co obědnate. Je tam toho hodně ale nejlepší jsou skryté odkazy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13248
16.9.20 09:33

Jj, mikiny bývají tenoučké. Nejlepší je se dívat na feedbacky, tam se dá poznat, zda to stojí za koupi ;)
Já si max. objednávám legíny na cvičení/doma ze skrytého odkazu, jo a 2 šaty mám celkem povedené, jinak to moc neriskuji. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18305
17.9.20 22:47

Oblečeního je všude takové kvanta, že to nerikuju, max. nějakou dekoraci a blbinu do bytu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama