Aliexpress - zásilky leží někde v celním skladu

SAJ
7528
4.12.20 19:40

Aliexpress - zásilky leží někde v celním skladu

Ahoj :)
Snad mi někdo poradíte - nevíte, zda je ještě šance, že do Vánoc přijdou věci, které už měsíc leží někde v celním skladu (Accepted by Last Mile Carrier)? Zatím ticho po pěšině a nic se neděje.

Není to nic životně důležitého, jen blbinky pro radost pubošům (fanouškovské obaly na mobil a podobně…), ale i tak mě zamrzí a nakrkne, když to nedorazí, když je to v republice už od začátku listopadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2701
4.12.20 19:43

Moment, kouknu se do věštecké koule :lol:
Hele sorry, jak to asi máme vědět?! Časově by to měli stihnout, ale kdoví, kolik tam toho mají. Trošku nechápu, proč zrovna tohle zadrželi na celnici. Není to nějaký padělek známé značky nebo tak něco?
Kontaktovala jsi prodejce? Mohl by (jako odesílatel) pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
4.12.20 19:46

Nejsi v tom sama :hug: Taky cekame na 2 balicky. Kazdy den sleduju, jestli je nejaka zmena.Snad to jeste stihnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
7528
4.12.20 19:48
@Rachel_cz píše:
Moment, kouknu se do věštecké koule :lol:
Hele sorry, jak to asi máme vědět?! Časově by to měli stihnout, ale kdoví, kolik tam toho mají. Trošku nechápu, proč zrovna tohle zadrželi na celnici. Není to nějaký padělek známé značky nebo tak něco?
Kontaktovala jsi prodejce? Mohl by (jako odesílatel) pomoci.

Ale ne, nic takového. :) Obyč obaly a podobné blbiny, třeba klíčenka a tričko s logem hry - prostě je toho víc, od různých prodejců, visí komplet všechno. Z Číny to tu bylo do týdne, tak jsem měla radost, že se to stihne, jenže teď už měsíc čekám a nic se neděje…

A nechci věšteckou kouli, spíš ujištění, že je ještě naděje - anebo od někoho, kdo ví víc o tom, co se tam děje, ujištění, že už ani nemám doufat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4931
4.12.20 19:49

Já mám zboží z USA na celnici už od 2.11. Mezitím mi přišlo několik balíčku z Ali :roll:. Některé přišly za pár dnů, zatímco jiné tam leží už měsíc.

Tak těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15059
4.12.20 19:51

@SAJ máš facebook?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
7528
4.12.20 19:54
@debra.morgan píše:
@SAJ máš facebook?

Proč facebook? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3853
4.12.20 20:02

Taky čekám na dva balíčky objednané v říjnu.
V jednom byl adventní kalendář pro děti a druhý jsem plánovala na zítřejší focení.
Jestli dorazí, tak oba pozdě, na příští rok… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
4.12.20 20:03
@Limi123 píše:
Já mám zboží z USA na celnici už od 2.11. Mezitím mi přišlo několik balíčku z Ali :roll:. Některé přišly za pár dnů, zatímco jiné tam leží už měsíc.Tak těžko říct.

Já využívám lodní dopravu z USA. Balíky vždy dojdou včas. V Polsku je naloží přepravní společnost do ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
4.12.20 20:05

Já čekám na C&A. Snad se do Vánoc dočkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4931
4.12.20 20:06
@topazio píše:
Já čekám na C&A. Snad se do Vánoc dočkám.

Jako na české C&A??? Oni to posílají odjinud?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30483
4.12.20 20:06

@SAJ šance je určitě :palec: Mám za to, že pošta musí mít na vánoce prázdný sklady, takže by mělo doputovat všechno. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
4.12.20 20:11
@Limi123 píše:
Jako na české C&A??? Oni to posílají odjinud?

Německý shop. Platí skoro pro celou Evropu.
V pondělí jsem objednala z Anglie Next a ve středu tu byl. Do ČR ho vozí DHL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12914
4.12.20 20:11

Nam neco lezi uz mesic v Belgii (pouzdro na telefon tam udajne lezi od 7.11.) 8o Jeden balicek zmizel v Belgii (bavlnene rousky pro syna) :zed: Za ten uz nam vratili penize.
To je asi ta nova spoluprace Ceske posty s belgickym prekladistem :roll:
https://www.ceskaposta.cz/…-aliexpressu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
4.12.20 20:20

Email z C&A.
Vázená zákaznice, vázený zákazníku,

Pandemie COVIDu19 má bohuzel velký dopad na doručování zásilek po Evropě. Uzavření kamenných prodejen v mnoha evropských zemích výrazně navysuje mnozství zasílaných balíků, ale zároveň jsou omezena díky COVIDu19 i některá přepravní zařízení a jejich sluzby.

Nasi přepravní partneři v České republice pracují momentálně na hraně svých mozností a bohuzel nám oznámili, ze nejsou schopni doručit některé zásilky, které jsme jim jiz předali.

Velmi nás to mrzí, ale musíme Vás informovat, ze Vase zásilka bude dodána později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat