Aliexpress? Strhává peníze jen tak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:22
Aliexpress?Strhává peníze jen tak?

Ahojte holky píšu ohledně aliexpressu. Určitě všichni znáte tuhle stránku, která vás zláká levným zbožím :) Já ráda nakupuju pouze blbiny ale ted se mi stala taková špatná zkušenost :,( Nechala jsem si uloženou kartu a zničeho nic mi z karty začali strhávat peníze za to co jsem neobjednala pouze čemu jsem dala❤️ Jakože se mi líbí. Myslíte že prostě aliexpress platí to co se mi líbí pokuď to tam mám dlouho a mám uloženou kartu? Jinak jsě všechno smazala jak kartu tak objednavky ale celkově to všechno vyšlo na 220kč a tolik bych určitě neutratila :zed: Jen pro blbé komentáře jde mi hlavně o to že nechci aby mi to strhávalo peníze za to co jsem si neobjednala. Jinak jsem měla dobré zkušenosti :( Děkuji za přečteni a přeji hezlý zbytek večera :kytka:

Reakce:
magdickakocicka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 29.07.19 23:40

Musíš zablokovat prvotně kartu ;) A pak to řešit s bankou.

AnastazieB
Echt Kelišová 8836 příspěvků 29.07.19 23:51

Musíš mít dobře zabezpečený účet na Aliexpressu a neklikat v emailu na různé podvodné spamy. Mám na Ali uloženou kartu už roky a nikdy se mi nic neztrhlo.

JTom
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 30.07.19 06:04

Těžko ex post dohledávat, kde se stala chyba. Když necháš někde ležet peněženku, tak ji taky někdo vybere. S otevřenou kartou na internetu je to stejné. Když povolíš internetovou platbu jen na okamžik nákupu, tak se ti to nemůže stát.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 30.07.19 07:28

Ukládat kartu na ALixpressu? Bože, zásadní chyba!

lucynka25
Extra třída :D 10046 příspěvků 12.08.19 21:05
@AnastazieB píše:
Musíš mít dobře zabezpečený účet na Aliexpressu a neklikat v emailu na různé podvodné spamy. Mám na Ali uloženou kartu už roky a nikdy se mi nic neztrhlo.

taky mám uloženou kartu na ALi několik let a nikdy se nic nestalo, veškeré Ali emaily ignoruji a rovnou mažu a na své kartě mám beztak limit do 500,– na tyhle nákupy, kdyby náhodou :nevim:

Váš příspěvek
Reklama