Alimenty k rukám matky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 09:37
Alimenty k rukám matky

Ahoj mám v rozsudku alimenty k rukám matky. Nedělá mi problém ji to vozit ale jak na potvrzení o tom ze jsem je zaplatil aby pak nemohla říct že jsem ji je nedal. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 27365 příspěvků 16.04.19 09:39

K rukám matky znamena i na účet. Pokud jí to predas, je povinna Ti to podepsat. Známí meli denicek, taky otec platil, kdyz si prebiral dítě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 09:42

@Jana206 ona účet nemá a dělat si ho nechce takže ten bloček stačí když podepíše? Aby mě pak nedala k soudu že ji neplatim

Jana206
Nadpozemská drbna 27365 příspěvků 16.04.19 09:45
@Anonymní píše:
@Jana206 ona účet nemá a dělat si ho nechce takže ten bloček stačí když podepíše? Aby mě pak nedala k soudu že ji neplatim

Ano, stačí, kdyz to podepíše. Datum předání a ta finanční castka. A Ty to neztrat. Alimeny k rukám matky je slovni obrat, soudni praxe v temer kazdem rozsudku.

Králičice
Extra třída :D 13392 příspěvků 16.04.19 09:50

Nebo mě napadlo pro jistotu složenkou - aby pak netvrdila, žes zfalšoval podpis :-/

veria
Nadpozemská drbna 25385 příspěvků 16.04.19 09:51

Můžeš poslat složenkou klidne. Neznamena to, ze ji je musíš vložit přímo do ruky. :D jinak si to vždy dat podepsat.

Náměsíčná
Závislačka 4383 příspěvků 16.04.19 10:04

Posílala bych to složenkou. Nemusíš ji to vozit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 10:17

Slozenkou mi to vrací chce to do ruky odemne.. budu ji to dávat když si budu jezdit pro syna ale nevím jak to potvrzení prave

Kakika
Neúnavná pisatelka 15307 příspěvků 16.04.19 10:29
@Anonymní píše:
Slozenkou mi to vrací chce to do ruky odemne.. budu ji to dávat když si budu jezdit pro syna ale nevím jak to potvrzení prave

Stačí malý sešitek. Tam bude datum, částka a převzala: ať tam napíše své jméno hůlkově a pak podepíše. Ruce jí snad neupadnou a když to chce takto netradičně (proč to nechce složenkou? To jako aby mohla v budoucnu říct, že ji neplatíš? To čekej, že se bude kroutit i u toho podepisování - ale bez toho jí prostě peníze nevydáš).

elen-ka
Extra třída :D 13673 příspěvků 12 inzerátů 16.04.19 10:39
@Kakika píše:
Stačí malý sešitek. Tam bude datum, částka a převzala: ať tam napíše své jméno hůlkově a pak podepíše. Ruce jí snad neupadnou a když to chce takto netradičně (proč to nechce složenkou? To jako aby mohla v budoucnu říct, že ji neplatíš? To čekej, že se bude kroutit i u toho podepisování - ale bez toho jí prostě peníze nevydáš).

Souhlasím.

Ještě mě napadlo koupit si v papírnictví příjmový bloček a ten mít vyplněný, ona ti to podepíše, ty ji dáš kopii a sám si necháš originál. Jinak to na mě také působí tak, že ti chce v budoucnu dělat problémy s placením.

Já nevím, ale mě přijde lepší si to nechat posílat na účet. :think:

sarka_lukacova
Stálice 66 příspěvků 16.04.19 10:41
@Anonymní píše:
Slozenkou mi to vrací chce to do ruky odemne.. budu ji to dávat když si budu jezdit pro syna ale nevím jak to potvrzení prave

No kup si v papirnictvi ten blocek je primo na potvrzeni platby, vzdy to musis mit, mela jsem znameho Co si od byvale nebral zadne potvrzeni a za nejakou dobu ho udala ze neplati takze pozor! :hug:

ciniminisek
Echt Kelišová 7750 příspěvků 16.04.19 10:42
@Anonymní píše:

Jak ti to může proboha vracet??? Je čistě na tobě, jak jí to předáš, tvá povinnost byla splněna. Jinak mě manžel dává osobně a stačí podepsaný papír s datem a částkou.

cecetka
Echt Kelišová 8234 příspěvků 16.04.19 10:44
@Anonymní píše:

Co sis to vybral za pipku? :nevim:

veria
Nadpozemská drbna 25385 příspěvků 16.04.19 11:05

Jak vrací?? Ty to takto splnis a jestli ti to pak vrátí, to už je její věc, už bys ji to nemusel vůbec znovu dat. Trvej na posíláni slozenkou, kdoví na co se chystá.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8223 příspěvků 16.04.19 11:14
@veria píše:
Jak vrací?? Ty to takto splnis a jestli ti to pak vrátí, to už je její věc, už bys ji to nemusel vůbec znovu dat. Trvej na posíláni slozenkou, kdoví na co se chystá.

to me taky napadlo, trvala bych na posilani slozenkou, nevim presne jak to funguje, ale urcite od posty dostanes potvrzeni o zaslani slozenky a pak potvrzeni o tom neprebrani, kdyz to odmitne (nevim jak se ty ustrizky presne jmenuji) tak ty si vsechny schovej. kdyz se ti slozenka vrati, tak dej penize nekam bokem, a cekala bych co podnikne dal, nebo jestli zacne slozenky prebirat… ona ti totiz podle me ani nepodepise ten papir o prebrani…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama