Alimenty když žije se svojí matkou

Anonymní
16.9.21 20:46

Alimenty když žije se svojí matkou

Ahoj, když ex bydlí s matkou, dám to k soudu kvůli určení péče a alimentů, tak se budou počítat příjem i jeho matky? Nájem ji neplatí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25334
16.9.21 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj, když ex bydlí s matkou, dám to k soudu kvůli určení péče a alimentů, tak se budou počítat příjem i jeho matky? Nájem ji neplatí.

Ne, proč by se počítaly příjmy matky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 20:54

@Kriss Tina když by žil s přítelkyní, tak se počítá i její příjem. Prostě příjem celé domácnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
25334
16.9.21 20:56
@Anonymní píše:
@Kriss Tina když by žil s přítelkyní, tak se počítá i její příjem. Prostě příjem celé domácnosti.

A tos vzala kde? Počítají se příjmy obou rodičů, ne nových partnerů rodičů nebo jejich spolubydlících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
16.9.21 20:57

A proc ty nebydlis u rodicu a nezapocita se do davek i vas celkovy prijem? To by se ti taky libilo? Proc nechces stridavku a otec ma jen platit a decko nemuze videt? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 21:06

@Kriss Tina známá to takhle má, že se počítal i její příjem na jejího přítele dítě, tak se jen ptám :nevim:

@Micaella22 Proč bych měla bydlet u rodičů? Já si vydělávám a neberu žádný příspěvky. Střídavku by otec nezvládl a naše dítě má 2× za měsíc na vikend a kdyby chtěl může si ho vzít i v tejdnu. Já si ráda užiju klid. Něco přispívá, ale chtěla bych to soudně mít daný a proto mě zajmá jestli se počítá i její příjem když tam bydlí.

• Citovat
  • Nahlásit
70913
16.9.21 21:08

Co si predstavujes pod pojmem zapocutavaji? Jako že by to secetli a aliky vypocetlu z toho? Nebo ona mu nejak výrazně zvyšuje životní úroveň, ma nadstandardni přijmy oproti synovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
16.9.21 21:11
@Anonymní píše:
@Kriss Tina známá to takhle má, že se počítal i její příjem na jejího přítele dítě, tak se jen ptám :nevim:@Micaella22 Proč bych měla bydlet u rodičů? Já si vydělávám a neberu žádný příspěvky. Střídavku by otec nezvládl a naše dítě má 2× za měsíc na vikend a kdyby chtěl může si ho vzít i v tejdnu. Já si ráda užiju klid. Něco přispívá, ale chtěla bych to soudně mít daný a proto mě zajmá jestli se počítá i její příjem když tam bydlí.

Nekecá známá? Proč by měla mít k tvému dítěti vyživovací povinnost nějaká nová známost otce dítěte? Jiné je to, když se otec znovu ožení a má třeba další děti, to se potom naopak počítá že má vyživovací povinnost ještě jinde, ale takhle je to nějaká blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 21:24

@Lama Lama ano, má se u ní o dost líp. On bere nějakých 23-25 a ona má skoro 40. On nic neplatí ani nájem ani jídlo. Takže kdyby se to počítalo, tak bychom měli víc. Upřímně komu by se to nelíbilo. Ale pokud ne, tak se nezboří. Jsem ráda, že syna si bere.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 21:25

@Kriss Tina proč by kecala? Bydlí spolu, tak to musela doložit, protože už nebydlí sám a má jinou životní úroveň.

• Citovat
  • Nahlásit
70913
16.9.21 21:32
@Anonymní píše:
@Lama Lama ano, má se u ní o dost líp. On bere nějakých 23-25 a ona má skoro 40. On nic neplatí ani nájem ani jídlo. Takže kdyby se to počítalo, tak bychom měli víc. Upřímně komu by se to nelíbilo. Ale pokud ne, tak se nezboří. Jsem ráda, že syna si bere.

No, ale to, že to vydelava neznamena, že to vrazi do něj. by jsi to musela prokazat, že společně hospodari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
16.9.21 21:35
@Kriss Tina píše:
A tos vzala kde? Počítají se příjmy obou rodičů, ne nových partnerů rodičů nebo jejich spolubydlících.

Jo, berou se v potaz i příjmy nového partnera, to je pravda. Jakože životní úroveň celé domácnosti, na tu má to dítě právo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 21:40

@Lama Lama mám zprávy kde se mi tím chlubí co mu kupuje

• Citovat
  • Nahlásit
70913
16.9.21 21:47
@Anonymní píše:
@Lama Lama mám zprávy kde se mi tím chlubí co mu kupuje

Jako třeba Mercedes, zlatou cihlu nebo byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 21:58
@Kriss Tina píše:

Ano, je to opravdu tak..manžel se soudil o výši vyzivneho a musela jsem soudu dokládat svůj příjem za poslední rok…v te dobe jsem měla 8 tydnu před nástupem na mateřskou a smála jsem se, ze doufám, ze mi manželova ex bude na naše dítě taky něco přispívat, když si u soudu řekla o to, ze chce vidět moje příjmy (asi tuší, ze vzhledem k profesi mam hezky příjem)…takže to tak opravdu je..prosím anonym kvůli spojení nicku

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat