Reklama

Alimenty - nabytí právní moci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aniikaa
Povídálka 43 příspěvků 21.09.18 18:04
Alimenty-nabyti právní moci

Dobrý den,
mam dotaz dala jsem exekucne alimenty ale peníze jsou v depozitu dokud to nenabyde právní moci jelikož si bývalý nevyzvedava poštu trvá to už déle.. Nevíte jak to je pokud si i nadále nebude vyzvedavat poštu nabyde to za nějaký čas právní moci i bez vyzvednutí? Protoze on si tu postu nevyzvedava schvalne..
Děkuji za odpověď :)

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 19:03

@Aniikaa záleží na typu dopisu.. v rozsudku máš dané, jak dlouho má na odvolání, některé dopisy se mají za doručené ihned, někde je 10 dní a pak uložení u adresáta atd.. takže nelze odpovědět..

Aniikaa
Povídálka 43 příspěvků 21.09.18 20:14

@martina.se v rozsudku je 15dni na odvolání,ale nabyde to právní mocí až si to vyzvedne ale to on neudělá nikdy tak uvidim zkusim se optat na soudě :)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 20:16
@Aniikaa píše:
@martina.se v rozsudku je 15dni na odvolání,ale nabyde to právní mocí až si to vyzvedne ale to on neudělá nikdy tak uvidim zkusim se optat na soudě :)

to ani nemusí.. dopis od soudu se zeleným pruhem se považuje za doručný tuším po 10 dnech, s červených je lhůta delší.. přesně to po mě nechtěj, ale to, že to nevyzvedne, neznamená, že to tím odloží.. jen už přesně nevim ty lhůty..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 09:56
Alimenty

Holky mám dotaz od dubna 2018 nemám ani Kč od bývalého u soudu se neustále odvolává peníze se mu sice strhavaji z platu ale já je od dubna pořád nemám lze i v tomhle případě na něj podat Trestní oznámení?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >