Alimenty - nabytí právní moci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aniikaa
Povídálka 49 příspěvků 21.09.18 18:04
Alimenty-nabyti právní moci

Dobrý den,
mam dotaz dala jsem exekucne alimenty ale peníze jsou v depozitu dokud to nenabyde právní moci jelikož si bývalý nevyzvedava poštu trvá to už déle.. Nevíte jak to je pokud si i nadále nebude vyzvedavat poštu nabyde to za nějaký čas právní moci i bez vyzvednutí? Protoze on si tu postu nevyzvedava schvalne..
Děkuji za odpověď :)

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 19:03

@Aniikaa záleží na typu dopisu.. v rozsudku máš dané, jak dlouho má na odvolání, některé dopisy se mají za doručené ihned, někde je 10 dní a pak uložení u adresáta atd.. takže nelze odpovědět..

Aniikaa
Povídálka 49 příspěvků 21.09.18 20:14

@martina.se v rozsudku je 15dni na odvolání,ale nabyde to právní mocí až si to vyzvedne ale to on neudělá nikdy tak uvidim zkusim se optat na soudě :)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 20:16
@Aniikaa píše:
@martina.se v rozsudku je 15dni na odvolání,ale nabyde to právní mocí až si to vyzvedne ale to on neudělá nikdy tak uvidim zkusim se optat na soudě :)

to ani nemusí.. dopis od soudu se zeleným pruhem se považuje za doručný tuším po 10 dnech, s červených je lhůta delší.. přesně to po mě nechtěj, ale to, že to nevyzvedne, neznamená, že to tím odloží.. jen už přesně nevim ty lhůty..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 09:56
Alimenty

Holky mám dotaz od dubna 2018 nemám ani Kč od bývalého u soudu se neustále odvolává peníze se mu sice strhavaji z platu ale já je od dubna pořád nemám lze i v tomhle případě na něj podat Trestní oznámení?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >