Alimenty ve výkonu trestu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 19:56

Alimenty ve výkonu trestu

Dobrý den.
Můj bývalý manžel mi platil alimenty každý měsíc, ale teď mám obavy co bude dál jelikož má nastoupit do vězení. Máme 2 děti a jsem na ně sama. Je nějaká možnost, že mi budou alimenty vypláceny i v době kdy bude ve vězení. Četla jsem zde diskuze, ale jsou x let staré na internetu jsem četla, že stát alimenty, za dlužníka bude platit, že je to i uzákoněné, ale už se tam nepsalo, zda to bude stát platit, za člověka ve výkonu trestu. Našla by se tu dobrá duše která o tom něco ví?
Kdybych na ně nebyla sama tak to snad ani neřeším, ale jsem bohužel v situaci kdy jsem sama a bojím se toho co přijde.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21109
1.11.21 20:04
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Můj bývalý manžel mi platil alimenty každý měsíc, ale teď mám obavy co bude dál jelikož má nastoupit do vězení. Máme 2 děti a jsem na ně sama. Je nějaká možnost, že mi budou alimenty vypláceny i v době kdy bude ve vězení. Četla jsem zde diskuze, ale jsou x let staré na internetu jsem četla, že stát alimenty, za dlužníka bude platit, že je to i uzákoněné, ale už se tam nepsalo, zda to bude stát platit, za člověka ve výkonu trestu. Našla by se tu dobrá duše která o tom něco ví?
Kdybych na ně nebyla sama tak to snad ani neřeším, ale jsem bohužel v situaci kdy jsem sama a bojím se toho co přijde.

záleží jestli bude ve výkonu zaměstnán a kolik si tam vydělá. Ale i kdyby pracoval, tak to stejně potrvá a to výživné by bylo hodně nízké. Kolik ti platí teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 22:36

Mam zkusenost. 200 kc na kazde dite. 8 a 10 let. I kdyz pracuje v base. Ne vzdy prace je. To pak par mesicu neposle nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 05:11

@Keyllah Momentálně 8 tisíc. Nevím jak to tedy zvládnu na poplatky jde skoro celá má výplata jelikož platím hypo, vysoké poplatky za plyn on nás v podstatě živil.

• Citovat
  • Nahlásit
21109
2.11.21 06:07
@Anonymní píše:
@Keyllah Momentálně 8 tisíc. Nevím jak to tedy zvládnu na poplatky jde skoro celá má výplata jelikož platím hypo, vysoké poplatky za plyn on nás v podstatě živil.

Tak to je blbý, jestli a to podotýkám jestli bude pracovat ve výkonu a nahlásí vyživovací povinnost budou mu strhávat daleko méně :think: on třeba nějaké rezervy nemá? že by si to „předplatil“ do budoucna? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 06:11

@Keyllah momentálně se sním nemám jak spojit, jelikož svému okolí svůj,,problém" neřekl dozvěděla jsem se to až po jaké době a ke všemu náhodně, takže teď už se sním nemohu domluvit. Nemá trvalí příkaz na zasílání alimentů jelikož vždy to posílal jak mohl nikdy to nepřišlo v daný den.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 06:41
@Anonymní píše:
@Keyllah Momentálně 8 tisíc. Nevím jak to tedy zvládnu na poplatky jde skoro celá má výplata jelikož platím hypo, vysoké poplatky za plyn on nás v podstatě živil.

Zálohové výživné je max 3000 po maximální dobu dvou let.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat