Alkohol 3 dny po ovulaci a snažení

20
30.7.15 18:17

Alkohol 3 dny po ovulaci a snažení

Ahoj holky, omlouvám se možná za hloupý dotaz, ale mám za sebou ovulaci a snažení. O víkendu se chystám na oslavu, kde se bude pít. Může alkohol nějak zmařit výsledek snažení..ovlivnit oplození popřípadě zahnízdění vajíčka? Moc děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18651
30.7.15 18:27

@Pajd84 Ne, nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
30.7.15 18:27

Já myslim, že když se nebudeš opíjet každý den do bezvědomí, tak není důvod to vůbec řešit. Lepší si užívat a na snažení moc nemyslet. To by ses taky takhle mohla omezovat dlouhé měsíce, než to přijde. A je to zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 18:35

@Pajd84
Nemůže..já jsem pila ještě 14 dní po ovulaci, netušila jsem, že to tentokrát vyšlo..teď jsem ve 25. týdnu a všecko je úplně v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
30.7.15 18:47
@Pajd84 píše:
Ahoj holky, omlouvám se možná za hloupý dotaz, ale mám za sebou ovulaci a snažení. O víkendu se chystám na oslavu, kde se bude pít. Může alkohol nějak zmařit výsledek snažení..ovlivnit oplození popřípadě zahnízdění vajíčka? Moc děkuji za názory.

A myslíš si, že oplození ovlivní i to, že je budoucí matka zdrogovaná, vysílená, nemocná apod?
Ne.
S jejím stavem mysli a těla to nemá nic společného.
Měla by jsi si začít hledat informace ohledně oplození, vývinu embrya a vůbec.
Vidno, že máš základní nedostatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
30.7.15 19:04

SZ

Příspěvek upraven 31.07.15 v 09:11

• Citovat
  • Upravit
17669
30.7.15 19:13
@Pajd84 píše:

Když se tam bude pít, tak myslíš, že ti uškodí ty alkoholové výpary?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
30.7.15 19:26

@ejbinka a našla jsi i to, že čím víc to chceš, tím mínˇto jde?
Aneb Murpyho zákony v tomle směru fungují dokonale? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
30.7.15 19:27

Psychika je mocná čarodějka…

Příspěvek upraven 31.07.15 v 10:02

• Citovat
  • Upravit
17669
31.7.15 09:59

Zakladatelka se neozvala. Možná si vezme proti alkoholovým výparům nějakou masku, aby nezmařila výsledek snažení. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama