Alkohol, možné těhotenství, negativní test

Michaleta
18.9.19 05:01

Alkohol, možné těhotenství, negativní test

Ahojte, mám takový dilema a nevím co s tím. Předem chci říct, nejsem alkoholička :mrgreen: a teď k věci, s manželem se pokoušíme o prcka, poslední menstruace byla velmi divná. 2dny zpoždění, 3 dny špinění, 2 dny silná, pak den spineni, pak den nic a po jednom dni nic zase spineni.. přičemž vždycky jsem měla pravidelnou normální mens. Během spineni jsem docela nastydla a teď jsem marod. Snažím se tedy raději vyhýbat praskum a piju jen čaj s medem a vodu z cibule.. teď k tomu hlavnímu. Cigarety mi moc nechutnaji a tak jsem skoro přestala, hodně mi teď bývá zle od žaludku. Pocit na zvracení ale ještě jsem nezvracela, na těle 2 krátery(akné) :? Ale takové jsem nikdy neměla ani v pubertě. A ta poslední věc, strašná chuť na sex, manžela otravuju denně a pak strašná chuť se opít.

A teď otázka, jsem těhotná nebo ne, protože hormony se mi očividně zbláznili, přitom i dnes vyšel tehotensky test negativně.. a já bych si dnes tak rada dala k výměně manželek dobrou flašku vina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16786
18.9.19 05:49

Negativni test? Tak potom nejsi tehotna. Kdyz by jsi mela tehotenske priznaky, byl by test pozitivni. Takze klidne si dej :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4544
18.9.19 06:16

Nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaleta
18.9.19 06:37

@araw mohu jo? Já tu prave kdesi četla, jak paní psala, že měla potvrzeny těhotenství a až do 5.mesice měla negativní tehot. testy.. tak nechci nic pokoušet :nevim: :)

• Nahlásit
  • Citovat
676
18.9.19 06:42

Já nevím, buď chceš být opatrná, tak si radši víno nedej a čekej pět měsíců a dělej si během toho testy, anebo nebuď opatrná a dej si víno.. :nevim:
Já bych teda udělala kompromis - dala bych si max dvě deci, nebo vinný střik, a byla bych naprosto v klidu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaleta
18.9.19 06:47

Dobře, dekuji :kytka:. Já prave nechci nic pokazit, těhotná jsem nikdy nebyla a ty všechny změny jsem také nikdy neměla. Tak jsem trosku v rozpacích z toho všeho. Miminko strašně moc chceme.

• Nahlásit
  • Citovat
18.9.19 07:07

Dej si vinko a uvolni se. Jestli mas uz po (sebedivnejsi) menzes, tak uz muzete pomalu mirit k ovulaci a to uvolneni se ti bude hodit. Jinak vsechny priznaky vcetne nevolnosti jsem mela v mesici, kdy jsme ovulaci fakt nestihli. Nasledujici mesic jsem az ze zpozdeni odtusila, ze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 07:08
@Michaleta píše:
Ahojte, mám takový dilema a nevím co s tím. Předem chci říct, nejsem alkoholička :mrgreen: a teď k věci, s manželem se pokoušíme o prcka, poslední menstruace byla velmi divná. 2dny zpoždění, 3 dny špinění, 2 dny silná, pak den spineni, pak den nic a po jednom dni nic zase spineni.. přičemž vždycky jsem měla pravidelnou normální mens. Během spineni jsem docela nastydla a teď jsem marod. Snažím se tedy raději vyhýbat praskum a piju jen čaj s medem a vodu z cibule.. teď k tomu hlavnímu. Cigarety mi moc nechutnaji a tak jsem skoro přestala, hodně mi teď bývá zle od žaludku. Pocit na zvracení ale ještě jsem nezvracela, na těle 2 krátery(akné) :? Ale takové jsem nikdy neměla ani v pubertě. A ta poslední věc, strašná chuť na sex, manžela otravuju denně a pak strašná chuť se opít.A teď otázka, jsem těhotná nebo ne, protože hormony se mi očividně zbláznili, přitom i dnes vyšel tehotensky test negativně.. a já bych si dnes tak rada dala k výměně manželek dobrou flašku vina :lol:

Ahoj, já Ti to řeknu asi takhle- Jednou ráno jsem vstala a cítila jsem že na mě něco leze, ale jelikož jsme se snažili o druhé dítě PRO JISTOTU jsem si šla než jsem si začala podávat nějaké léky- koupit test. Ten vyšel negativní. Takže jsem si koupila orofar na krk. Který se FAKT NEDOPORUČUJE.. A ládovala se orofarem. Nepřišla MS. Tak jsem si myslela že to je tím že jsem marod. Tak jsem počkala 3 dny, nemoc se neléčila tak že si radši dojdu k lékaři. Ale před tím jsem si radši udělala nový test. Ale vlastně nevím dodneška proč. No a test? Pozitivní :lol: A do toho byli ještě Vánoce tak i přes nemoc jsem si dala pár panáků a přípitků. Hele - závěr- dcera má rok a půl a je zdravá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 07:34
@Machstep píše:
Ahoj, já Ti to řeknu asi takhle- Jednou ráno jsem vstala a cítila jsem že na mě něco leze, ale jelikož jsme se snažili o druhé dítě PRO JISTOTU jsem si šla než jsem si začala podávat nějaké léky- koupit test. Ten vyšel negativní. Takže jsem si koupila orofar na krk. Který se FAKT NEDOPORUČUJE.. A ládovala se orofarem. Nepřišla MS. Tak jsem si myslela že to je tím že jsem marod. Tak jsem počkala 3 dny, nemoc se neléčila tak že si radši dojdu k lékaři. Ale před tím jsem si radši udělala nový test. Ale vlastně nevím dodneška proč. No a test? Pozitivní :lol: A do toho byli ještě Vánoce tak i přes nemoc jsem si dala pár panáků a přípitků. Hele - závěr- dcera má rok a půl a je zdravá.

Historka vyborna, az na to, ze zakladatelce ms prisla. To je ten duvod, ze polovina „snazilek“ neustale „neco“ citi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 07:46

@Michaleta Noo tak to je velka rarita, nerikam, ze se to nedeje, ale podle me tehotna nejsi, vetsina u nas mela test pozitivni, pokud jsme byly těhotné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
18.9.19 07:51

Dej si vino a hod se do klidu. Nejspis tehotna nejsi a i kdyby, tak co. Vis kolik holek nevi, ze jsou v tom a normalne piji, kouri, narocne sportuji a ja nevim co jeste a deti se narodi zdrave? Ja bych teda do pozitivniho testu nic neresila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
18.9.19 07:53

Ja teda priznaky zadne nemela.. Kdyby nemeskala menstruace dyl nez je normalni, tak jsem nic nepoznala. Porad jsem mela tlak v podbrisku, jako kdyz to mam dostat..
Prisla jsem na to az nekde v 6tt.. A nez jsem pocurala test, normalne jsme popijeli, brala jsem leky co mam alergii a v tehotenstvi se nesmi..
Mozna se moc sledujete, pak si priznaky vsugerujete.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 07:53

Dej si víno a neřeš to. MS nemusí být vždycky stejná, ale ocividne byla, takže těhotenství se nekoná. My se snažili/nesnazili… cely víkend jsem parila a po tomhle víkendu jsem zjistila, ze jsem těhotná. Syn má přes rok a nevypada, ze by ho to poznamenalo. Přestaň řešit kravoviny, přestaň kouřit úplně, to je větší kekel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaleta
18.9.19 07:56

Dekuji všem, flaška je otevřená. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
144
18.9.19 07:58

@Michaleta teda to musi byt chut, kdyz to snidate :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit