Alkohol-nemám "klapku"a mám hrozná okna

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.4.22 18:41

Alkohol-nemám "klapku"a mám hrozná okna

Ahoj, prosím vás, potřebuji se svěřit nebo se zblázním, už nevim co dělat, jak dál.
Je mi 34 a asi mám velký problém s alkoholem.Vim, že řešení je nepít, ale já jakmile vidím někde na oslavě víno nebo pivo, nechám si nalít a už to jede. Nemam klapku takže piju piju a najednou jsem doma a nepamatuju si třeba 3 nebo 4 hodiny, příště si chci už dát pozor a že si dám jen sklenku ale nejde mi to.Ted jsem byla včera s manželem v hospodě a seděli jsme s partou a já naposledy vím co bylo ve 20 hodin a to jsme prý odcházeli o půlnoci. Mam úplně depky co se dělo, co jsem říkala, fakt nevím nic, alkoholička nejsem, piju jen občas o víkendu, ale když piju tak piju úplně do bezvědomí. Mate to někdo taky tak podobně? Zkusim nepít vůbec, nedat si ani jednu sklenku ale je to těžký, všichni v mém okolí pijou.Diky za vyslechnutí :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6505
10.4.22 18:44

Co na to manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.22 18:46
@GabinkaCh píše:
Co na to manžel?

Já mu vůbec neřekla že mám okna taková

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.22 18:47
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím vás, potřebuji se svěřit nebo se zblázním, už nevim co dělat, jak dál.
Je mi 34 a asi mám velký problém s alkoholem.Vim, že řešení je nepít, ale já jakmile vidím někde na oslavě víno nebo pivo, nechám si nalít a už to jede. Nemam klapku takže piju piju a najednou jsem doma a nepamatuju si třeba 3 nebo 4 hodiny, příště si chci už dát pozor a že si dám jen sklenku ale nejde mi to.Ted jsem byla včera s manželem v hospodě a seděli jsme s partou a já naposledy vím co bylo ve 20 hodin a to jsme prý odcházeli o půlnoci. Mam úplně depky co se dělo, co jsem říkala, fakt nevím nic, alkoholička nejsem, piju jen občas o víkendu, ale když piju tak piju úplně do bezvědomí. Mate to někdo taky tak podobně? Zkusim nepít vůbec, nedat si ani jednu sklenku ale je to těžký, všichni v mém okolí pijou.Diky za vyslechnutí :srdce: :srdce:

Nemám to tak. Jsi závislá na alkoholu, jediná možnost je nepít. Moje kamarádka to měla jako ty (42 let), roky takhle fungovala, postupně se to zhoršovalo a přicházela o kamarády (neměla náhled), nadělala si spousty ostudy, rozpadl se jí vztah…pak šla na léčení, sama to nezvládla a zatím je to dobré, 2 roky nepije.

• Citovat
  • Nahlásit
3989
10.4.22 18:50

Nemam to uplne stejne, okna nemivam a nechodim nekam casto…,ale kdyz uz je naka akce, tak taky nemam klapku…vic mi vadi kocoviny, vzdycky si reknu, ze si dam 3 sklenicky, at mi neni blbe a pak jsou to tri flasky a rano umiram…doma si dam klidne jen dvojku (jednou za cas), kdyz uspim dite, ale na nejake akci, kde se to rozlejva, navic, kdyz mi porad doliva nekdo jiny, tak to je konec…, ale ja nemam nejak blby opice, proste odpadnu a jdu spat, vetsinou s manzelem a jako posledni..proste jak se clovek dostane do nalady, tak uz mu je to vsechno nak jedno…,ale od tebe to zni hur, nepamatovat si pulku vecera, to bych nedavala…reseni je proste nepit vubec..kdyz treba musim ridit a nepiju, tak si davam normalne treba toptopic do sklenicky na vino, pro ten pocit, delala jsem to i pri tehotenstvi a slo to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
10.4.22 18:51
@Anonymní píše:
Já mu vůbec neřekla že mám okna taková

A to on nepozná? To znamená, že nijak neřádíš, nevyvádíš, nemeleš nesmysly, jenom si nepamatuješ, co se dělo?
Ono fakt jediný řešení bude nepít, nenechat si nalejvat, a je jedno, jestli lidi v tvém okolí pijou nebo ne. V těhotenství bys taky nepila, na nějaké léky bys taky nepila, a co dělají ostatní, je jejich věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29938
10.4.22 18:53

Noalkohicka jsi. Tzv. kvartálni. Res to na adiktologii. A abstinuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2128
10.4.22 18:55

No a děláš bordel? Něco jiného je mít okno a něco jiného je mít okno a válet se u toho ožralá po zemi… pokud ještě ve 34 letech neumíš přestat včas, uvažovala bych o abstinenci.
Zkusila jsi prokládat? Pivo, limo… nebo vino-voda… po divokých mladých letech jsem začala pít přesně takto a velmi to pomohlo. Opilá jsem cca jednou za rok, ani to ne… jinak max nálada… rána bez kocoviny. Fakt je že čím jsem starší tak tím hůř pití snáším. Tak radši piju málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
10.4.22 18:55

To je zajímavý, já si zas bohužel pamatuju úplně všechno. Být tebou, piju v bezpečném prostředí - sama doma :lol: Bože, já bych pila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
10.4.22 19:00

Kdysi jsem to tak měla taky, ne že bych měla okna, to jen opravdu párkrát, ale klapku neznám. Pomohlo mi prokládání vodou a to, že s věkem už fakt hodně nemám ráda kocoviny, takže teď piju opravu málo, aby mi nebylo blbě. Ale mám kamarádku věk 40+ a v partě se opíjí všichni běžně, nepřijde jim na tom nic divného, naopak o tom vždycky vypráví, jak to bylo super… Můžeš to nejdřív zkusit sama, navíc by ses mohla svěřit manželovi, ať tě hlídá, dát si nějaké znamení, ale odborná pomoc je určitě vhodná.

Příspěvek upraven 10.04.22 v 19:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.22 19:01
@elda píše:
No a děláš bordel? Něco jiného je mít okno a něco jiného je mít okno a válet se u toho ožralá po zemi… pokud ještě ve 34 letech neumíš přestat včas, uvažovala bych o abstinenci.
Zkusila jsi prokládat? Pivo, limo… nebo vino-voda… po divokých mladých letech jsem začala pít přesně takto a velmi to pomohlo. Opilá jsem cca jednou za rok, ani to ne… jinak max nálada… rána bez kocoviny. Fakt je že čím jsem starší tak tím hůř pití snáším. Tak radši piju málo.

Nedělám bordel, to by mi řekli rozhodně :mrgreen: Jdu i po svých vždycky, jen prostě nevím co jsem povídala a tak no… úplně mi kolikrát vypadnou fakt 2 nebo 3 hodiny

• Citovat
  • Nahlásit
1634

Jsi alkoholička. Kdyby jsi nebyla, tak nepiješ do stavu, kdy si nic nepamatuješ. Pokud se neumíš ovládat, tak jedině nepít. To, že všichni v okolí pijí je jen tvá výmluva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12292

A jak často piješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12292
10.4.22 19:03

@Angry_birds To že se někdo zmrska do stavu že si nic nepamatuje není hned otázka alkoholismu :nevim:…záleží jak často to je

Příspěvek upraven 10.04.22 v 19:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11178
10.4.22 19:03

Prostě nepij a pro jistotu se svěř doma, ať ti pomůže si nenechat nalít ;). Upřímně, takových jako ty je a je to důvod, proč se jim jedna třetina úplně vyhýbá, druhá se baví a podněcuje k hovoru (chápej de.bil. ním opilým kecům) a poslední neví, jak z trapného rozhovoru ven, tak trpí. Co já se na různých akcích dozvěděla, pane jo! Jedním slovem: trapas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat