Alkohol = roztahovač nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eva Loubalova
Nováček 6 příspěvků 20.12.18 13:29
Alkohol=roztahovač nohou

Priznejte se u nas maji muzi pravdu ze u nas zen pusobi alkohol jako roztahovac nohou? Z vlastni zkusenosti vim ze v opojeni jsem v sexu naruzivejsi :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 3164 příspěvků 20.12.18 13:30

nooo jo, to je zase dotaz od nováčka :roll: ach jo

neila
Extra třída :D 11253 příspěvků 20.12.18 13:35
@Lalelale píše:
nooo jo, to je zase dotaz od nováčka :roll: ach jo

asi přijde reklama na antietanol :mrgreen:

Janli
Kelišová 6876 příspěvků 20.12.18 13:36

S alkoholem to máš jako s penězi, ty neničí charakter, jenom ho ukazují..... ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 22108 příspěvků 20.12.18 13:38
@Eva Loubalova píše:
Priznejte se u nas maji muzi pravdu ze u nas zen pusobi alkohol jako roztahovac nohou? Z vlastni zkusenosti vim ze v opojeni jsem v sexu naruzivejsi :roll:

Si piš :lol:

Ale pokud něco plánuješ, mysli na to, chlapečku, že když ženskou naliješ tak, že odpadne, je to znásilnění. Musíš ji dostat do nálady, ale musíš se jí primárně líbit. Pokud jsi jí protivný, nepomůže ti ani ten nejlepší výrobek likérky Drak
:lol:

divine woman
Echt Kelišová 9758 příspěvků 20.12.18 13:39
@Janli píše:
S alkoholem to máš jako s penězi, ty neničí charakter, jenom ho ukazují..... ;)
:mrgreen: :mrgreen: svatá pravda, když se lidi picnou, tak přesně víš na čem jseš :palec:
arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 20.12.18 13:40

@Eva Loubalova Jako že se napiješ a je ti jedno kdo to je? Ne, já to tak fakt nemám.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 20.12.18 13:42

Ja si naopak víc věřím, takže si taky víc vybírám (Ehm za svobodna ovšem, teď jsem jak světice :andel: )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 13:48

Radši anonym.
Alkohol ze mě sejme tíhu dní, odplují starosti, cítím se vnitřně svobodná. Při sexu si užívám jen božského su…i, nic nemám v hlavě než ten sex.
Za mě teda působí hodně pozitivně. Jen teda to provozuju výhradně se svým zákonným chotěm, promiskuitní osobu to ze mě nedělá.

Škoda že musím chodit do práce, zlila bych se nejradši každej večer. :mrgreen:
 M.

lachtanice86
Kelišová 6934 příspěvků 20.12.18 13:50

Já jsem po alkoholu krutě upřímná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 13:52
@Anonymní píše:
Radši anonym.
Alkohol ze mě sejme tíhu dní, odplují starosti, cítím se vnitřně svobodná. Při sexu si užívám jen božského su…i, nic nemám v hlavě než ten sex.
Za mě teda působí hodně pozitivně. Jen teda to provozuju výhradně se svým zákonným chotěm, promiskuitní osobu to ze mě nedělá.Škoda že musím chodit do práce, zlila bych se nejradši každej večer. :mrgreen:
M.
:palec: yes, přesně tak to mám i já :mrgreen: s kým bych se nevyspala střízlivá, tomu nedám ani připitá. A alkohol beru jako relax :mrgreen:
Bábrdl
Generální žvanilka 22108 příspěvků 20.12.18 13:53
@Anonymní píše:
Radši anonym.
Za mě teda působí hodně pozitivně. Jen teda to provozuju výhradně se svým zákonným chotěm, promiskuitní osobu to ze mě nedělá.Škoda že musím chodit do práce, zlila bych se nejradši každej večer. :mrgreen:
M.

Takhle alkohol působí, proto ho lidi pijou :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 22108 příspěvků 20.12.18 13:54
@Janli píše:
S alkoholem to máš jako s penězi, ty neničí charakter, jenom ho ukazují..... ;)

To není tak úplně pravda. Ovlivňuje naše vnímání. Jsme po něm třeba „šťastnější“, ale není to tak, že bychom byli doopravdy šťastní, ale nebylo by to vidět. :lol:

divine woman
Echt Kelišová 9758 příspěvků 20.12.18 13:56

@Bábrdl Máš pravdu, ale existují lidé, kteří se umí velmi dobře ovládat za střízliva, a když se napijí, tak ti padá brada. Doma bych nic takového mít nechtěla.

g.sandova
Závislačka 3924 příspěvků 20.12.18 13:57
@Eva Loubalova píše:
Priznejte se u nas maji muzi pravdu ze u nas zen pusobi alkohol jako roztahovac nohou? Z vlastni zkusenosti vim ze v opojeni jsem v sexu naruzivejsi :roll:

Nechutné pojmenovaná diskuze, nesnáším, když někdo říká sexu roztahnout nohy. To je fakt ubohý. K dotazu, ne, kdo se mi nelíbí za střízlivá, ten se mi nebude líbit ani opilé.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >