Alkohol u muže v době oplození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lefikfialka
Povídálka 34 příspěvků 18.12.17 22:45
Alkohol u muže v době oplození

Ahoj holky, jen tak čistě teoreticky…zajímalo by mě, zda může alkohol v mužském těle v době oplození ženy nějakým způsobem ovlivnit kvalitu či vývoj plodu…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

KamisB
Kelišová 6827 příspěvků 18.12.17 22:51

Ne spermie se vyvíjejí podstatně delší dobu.

Gwendík
Kecalka 198 příspěvků 18.12.17 22:57

Přesně jak píše KamisB, spermie které do tebe pustí se vytvořily dááávno předtím
Citace z odborné literatury:Celý proces spermatogeneze u člověka trvá přibližně 72 dní (± 2 dny),dalších cca 12 dní dochází ke zrání (maturaci) v nadvarleti.

Gwendík
Kecalka 198 příspěvků 18.12.17 22:58

…téééda když to tak vidím napsané, samotnou mě to překvapilo, že až tak dlouho 8o

lefikfialka
Povídálka 34 příspěvků 18.12.17 23:02

Nu a co když chlap holduje alkoholu každý den ;)

Katelka
Kecalka 245 příspěvků 92 inzerátů 18.12.17 23:03

:D :D Jaj, a právě kolik dětí vzniklo po alkoholové noci :D :D
Já mám po takové noci neplánovaně úžasnou zdravou holčičku. A to jsme už s manželem ani nedoufali, že budeme mít ještě miminko. Ono to asi potřebovalo opít se. :lol: :lol:

Katelka
Kecalka 245 příspěvků 92 inzerátů 18.12.17 23:05
@lefikfialka píše:

To pak asi nemá smysl s takovým zůstávat, a rychle utíkat. S takovým si dítě vůbec nepořizovat!!

Russet
Extra třída :D 12088 příspěvků 18.12.17 23:10
@lefikfialka píše:

Jestli si dá pivo po večeři, není to hrůza. Sle jestli jede ve velkém, mimino bych s ním neplánovala.

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 18.12.17 23:16
@lefikfialka píše:

A jak moc holduje? 8o :think:

lefikfialka
Povídálka 34 příspěvků 18.12.17 23:16

Jde mi opravdu jen o tu informaci, jestli to může dítě nějak poznamenat.

Janli
Kelišová 6234 příspěvků 18.12.17 23:25
@Katelka píše: :D :D Jaj, a právě kolik dětí vzniklo po alkoholové noci :D :D
Já mám po takové noci neplánovaně úžasnou zdravou holčičku. A to jsme už s manželem ani nedoufali, že budeme mít ještě miminko. Ono to asi potřebovalo opít se. :lol: :lol:

To jsme na tom stejně :lol:. Diagnostikovaná ovariální sterilita, svatební noc a dvě lahve Jégra :mrgreen:. Teď se tady snažím tu svoji sterilitu uspat :mrgreen:. Takovejch let zdravýho života a marnýho snažení a přitom se stačilo pořádně zmazat :mrgreen:.

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 18.12.17 23:28
@lefikfialka píše:
Jde mi opravdu jen o tu informaci, jestli to může dítě nějak poznamenat.

Podle tohodle zdroje to jen snižuje šanci početí :think:Odkaz

janickaIII
Závislačka 2581 příspěvků 2 inzeráty 18.12.17 23:29

@lefikfialka muze mit vic vadnych spermii. Ale kdyz se podivas kolik alkoholiku a fetaku ma deti…tak se mi ani nechce verit, ze to ma nejaky vliv. Ale ciste laicky si myslim, ze alkoholismus kvalitu spermatu ovlivnuje.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 19.12.17 00:20

Nebýt alkoholu tak jsem bezdětná :oops: :mrgreen:

Neovlivnilo to ani vajíčko ani spermie :P

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 19.12.17 06:40

@lefikfialka Tak mě dr řekl, že určitě mohlo ovlivnit spermiogram. Vždy měl přítel špatný a jednou ještě horší a pamatuji si, že jsme tenkrát něco slavili např. v pondělí a v pátek bylo iui.. určitě může alkohol ovlivnit. Je to super, že to spousta lidem pomáhá se opít, ale u nás se to zatím teda neosvědčilo :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >