Alkohol, užívání marihuany. Názor?

Anonymní
19.4.20 15:14

Alkohol, užívání marihuany. Názor?

Prosím o zachování anonymu, nebo smazat. Děkuji. Jak by jste reagovaly na to, kdyby jste měly chlapa, který chodí do práce, vydělává, miluje vás, ale každý den si musí dát pivo, jedno, dvě, tři a do toho si zahulit trávu. Pokud má volno, tak více. Bez toho je mrzutý. Opravdu mě to trápí a potřebuju názory i jiných. Nepřijde mi to v pořádku a normální. Ale chci vědět i jiné pohledy na věc, jestli to moc neřeším. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10059
19.4.20 15:16

Rozešla bych se s ním, už teď je to závislák a časem bude potřebovat věrší dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15255
19.4.20 15:20

Vadilo by mi to opravdu hodně. Já bych asi s někým, kdo kouří trávu ani nemohla chodit, natož mít vážnější vztah. Podle mě to bude horší a horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10787
19.4.20 15:22

Alkoholika a fetaka nebrat. Mrzutej je protože už je zavislej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33749
19.4.20 15:24

S fetkou a alkáčem určitě pořídit mimíska :mrgreen:.Bože, Ty jsi na partnera vážně nenáročná…rozum nikde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 15:28

Nejhezčí trávení času to není. Záleží hodně i na tom, jak se chová. Že kouří trávu denně, mě překvapilo. Myslela jsem, že je běžné si dát spíš o víkendu a třeba ani ne každý víkend. Teď nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5683
19.4.20 15:49

S fetkou bych neměl vztah, takže by k dítěti ani nedošlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
19.4.20 16:12

S takovým chlapem bych nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21807
19.4.20 16:28

S feťákem a alkoholikem bych nebyla ani za nic, to je můj pohled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21807
19.4.20 16:29
@nakreslenypanacek píše:
Nejhezčí trávení času to není. Záleží hodně i na tom, jak se chová. Že kouří trávu denně, mě překvapilo. Myslela jsem, že je běžné si dát spíš o víkendu a třeba ani ne každý víkend. Teď nevím.

Ne, opravdu není běžné o víkendu fetovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22773
19.4.20 16:30

Řešíš to málo. Je to závislák. Jestli nechceš být nešťastná rozejdi se s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24698
19.4.20 16:51

Měl to tak od začátku? Já bych se asi ani nezamilovala do závisláka. Denní užívání obojího je přes čáru.
Pochopila bych víkendový akce a to ještě podle situace. Pokud by se vykalil a vyhulil domrtva každý víkend, i to už by bylo moc…tuplem, pokud bych s tím partnerem plánovala dobudoucna rodinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:04

No, miluje tebe a miluje také marihuanu a pivo. Takže se o něj budeš muset s nimi dělit, tak s tím počítej…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 17:44

Nerekla bych, ze je fetak nebo alkoholik. Pivko si da obcas kazdy chlap, znam lidi co si davaji kazde rano panaka vodky, take mam kamarada ktery si da kazde rano kybel travy a to je vse, tvrdi ze bez toho by nefungoval, ma stastny vztah uz dva roky. Pokud to ale zajde do tvrdsich drog, uz bych nalehala a rekla at si vybere bud tebe nebo drogy. Ale za me je to ok, pokud ti nejak fyzicky a neublizuje a vztah mate v poradku

• Citovat
  • Nahlásit
22773
19.4.20 18:58

Každej! den až 3 kousky+travka? Tak to tedy problém má, milá růže. A panáka vodky po ránu si dávaj tak v Rusku, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat