Alkohol ve vztahu, už nevím jak dál

Anonymní
31.1.21 09:54

Alkohol ve vztahu,už nevím jak dál

Ahoj, chtěla bych znát názor někoho jiného, nezaujatého.
Jsme s přítelem půl roku (já 24,on 29). Před měsícem a půl jsem se stěhovala k němu do baráku. Všechno více méně funguje, občas se pohadame, ale to myslím běžné. Co je velký problém je on a jeho vztah k pivu. Rad si dá každý den( někdy jedno, někdy 5,někdy celou flašku vina večer u televize). Většinou každý vikend jde jeden večer ke kamarádům a tam sedí většinou od 7 večer do 3-4 ráno, přijde opilý.
Hrozné mi to vadí, několikrát jsem s nim o tom mluvila, jeho odpověď je “já potrebuju žít”. Mám z toho pak pocit, ze trávit večer se mnou, je vlastně strašná nuda. Nemám nic proti tomu, aby šel s kamarády nebo pozval kamarády k nám, dali si 3 pivka nebo přišli odpoledne na kafe. Ale vysedavat takhle do rána a druhy den spát do odpoledne..
Mám tříletou holčičku. Takže já nemám úplně možnost se takhle večer sebrat a jít s nim nebo se jít bavit sama. Občas ji muže pohlidat babička nebo je u svého tatínka, ale zase bych radši hezky večer s přítelem, když jsme bez malé než jít někam pít.
Omlouvám se, je to trochu zmatené. Jsem z toho sama celá zmatená a smutná. A přemýšlím, kde je chyba, jestli ve mě, protože jsem málo tolerantní nebo má přítel s tím alkoholem problém.
Děkuji za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8332
31.1.21 09:57
@Anonymní píše:
Jsme s přítelem půl roku (já 24,on 29). Před měsícem a půl jsem se stěhovala k němu do baráku. Všechno více méně funguje, občas se pohadame, ale to myslím běžné. Co je velký problém je on a jeho vztah k pivu. Rad si dá každý den( někdy jedno, někdy 5,někdy celou flašku vina večer u televize). Většinou každý vikend jde jeden večer ke kamarádům a tam sedí většinou od 7 večer do 3-4 ráno, přijde opilý.
Hrozné mi to vadí, několikrát jsem s nim o tom mluvila, jeho odpověď je “já potrebuju žít”. Mám z toho pak pocit, ze trávit večer se mnou, je vlastně strašná nuda. Nemám nic proti tomu, aby šel s kamarády nebo pozval kamarády k nám, dali si 3 pivka nebo přišli odpoledne na kafe. Ale vysedavat takhle do rána a druhy den spát do odpoledne..
Mám tříletou holčičku. Takže já nemám úplně možnost se takhle večer sebrat a jít s nim nebo se jít bavit sama. Občas ji muže pohlidat babička nebo je u svého tatínka, ale zase bych radši hezky večer s přítelem, když jsme bez malé než jít někam pít.
Omlouvám se, je to trochu zmatené. Jsem z toho sama celá zmatená a smutná. A přemýšlím, kde je chyba, jestli ve mě, protože jsem málo tolerantní nebo má přítel s tím alkoholem problém.
Děkuji za názory.

On chce žít? tak ty žij také až budeš mít hlídání šup za kamoskama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
31.1.21 09:58

Regulérní alkoholik, vzala bych nohy na ramena a odešla od něj. Neměla jsi se k němu stěhovat, když víš jaký má vztah k alkoholu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6755
31.1.21 10:01

Dneska je to tady samej alkoholik. Asi pujdu, nez na me taky prijdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 10:02

On stále tvrdí, ze je to tím, jaká je situace teď a ze se nikam nemůže, tak si takhle zvykl a ze ví, ze to není dobrý. Ale stejně pořad pije.. i když ví, ze mi to vadí. Nejde o to, ze by po par pivech byl na mě ošklivý nebo tak. Na něm to nejde skoro ani poznat, ale vím, ze časem z toho bude velký problém. Já jsem asi jen naivní v tom, ze mám pocit, ze mu s tím nějak muzu pomoct nebo ze to kvůli mě změní sám.. ale asi ne. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
287
31.1.21 10:04
@Cenarius píše:

Chtěla jsem napsat totéž :lol: byl jsi rychlejší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13277
31.1.21 10:04
@Anonymní píše:
Děkuji za názory.

Po pulrocni znamosti ses s triletou dcerou nastehovala k alkoholikovi? 8o Jste byly s dcerou bezdomovkyne? Jinak me totiz nenapada duvod, proc by ses i s ditetem stehovala k „cizimu“ cloveku, ktery chlasta :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
31.1.21 10:07

No proste se zase odstehuj zpatky. Tvoje dcera se prece na to nema koukat a nema v tomhle zit. Ty to taky nemas zapotrebi. Jsi mlada, partneru jeste bude hafo a nemusi to byt takovy zoufalci prece.
Co na to rika tvoje matka? Nebo babicka? Proste starsi a zkusenejsi zena, by ti poradila stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18997
31.1.21 10:09
@Cenarius píše:

Taky mizím…,. :oops:, ale tady už je místním koloritem udďlat alkoholika z každýho, kdo si dá pivo po obědě… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13277
31.1.21 10:12

@Janli Pokud je to kazdy den, a jak zakladatelka pise treba i 5 kousku nebo lahev vina, tak to uz alkoholik je :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
31.1.21 10:14

To jsi tak zoufalá, že chceš žít s alkoholikem? :roll: A co dělat? Po 6 měsících, vážně se na tohle ptá dospělá ženská s dítětem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7277
31.1.21 10:15
@Cenarius píše:

Taky mě to hned napadlo. Asi si taky dám do nosu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 10:15

@cecetka nebyly jsme bezdomovkyně, mám svůj byt. Spis jsem byla slepá a myslela si, ze ten chlast má pod kontrolou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 10:20

@lenkahav babička mi říkala, než jsme se stěhovali, ze jak bude mít kamarády “za barakem”(bydli dvě minuty od nas),tak to bude ještě horší. Měla pravdu.
Co mě na tom zaráží nejvíc je to, ze ti kamaradi mají stejně starou holčičku a takhle to u nich vypadá téměř každý vikend. Takže příteli to asi přijde normální.

• Citovat
  • Nahlásit
236
31.1.21 10:33

Muže opečovávej a měj pro něho vždy když se vrátí připraveného něco dobrého a budete štastní…na vychovatelky a štěkny :dance: místního typu není nikdo zvědavej!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat