Reklama

Alternativa k hudební škole Yamaha v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mystiq
Kecalka 114 příspěvků 04.04.18 14:52
Alternativa k hudební škole Yamaha v Brně

Hezké odpoledne, dcerka bude mít v září 21 měsíců a ráda bych s ní chodila na nějaký hudební kroužek pro rodiče s dětmi. Nevíte o nějaké alternativě k hudební škole Yamaha, konkrétně v Brně? Yamaha se mi líbí, ale je docela finančně náročná a není moc šancí si neodchozené lekce omluvit/nahra­dit/vrátit peníze. Díky moc.

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 04.04.18 14:56

Ahoj, zkus jakoukoliv pobočku Lužánek, je jich spousta. Mají tam sice víc pohybových kroužků, ale i ty hudební se tam najdou, jen nevím, jestli i pro takto malé děti.
Pokud chceš nějaké říkanky a písničky spolu s ukazováním, pobíháním apod. (prostě klasická blbina pro děti do 3 let), tak o to není nouze. Pokud chceš čistě nějaký nástroj, tak jsem tam viěla snad jen klavír a flétnu, ale až pro větší děti.

Fazulina
Závislačka 3477 příspěvků 04.04.18 16:00

Chodila jsem s dcerkou na kroužek pro takto malé dětičky právě od Lužánek, říkanky + pohyb, bylo to moc fajn a cena je parádní. Určitě tam něco vhodného najdeš.

Jinak zkoušela jsem nyní Yamahu pro 4 letou a vůbec to nepobírala. Záleží taky na dítěti.

Jinak mi Yamaha zase tak drahá nepřijde. 2200 za 16 hodin je nějakých 140 Kč za hodinu, což mi přijde OK a nikde Ti nebudou vracet za lekce, většinou se platí pololetí. I v těch Lužánkách.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >