Alternativa k hudební škole Yamaha v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mystiq
Kecalka 103 příspěvků 04.04.18 14:52
Alternativa k hudební škole Yamaha v Brně

Hezké odpoledne, dcerka bude mít v září 21 měsíců a ráda bych s ní chodila na nějaký hudební kroužek pro rodiče s dětmi. Nevíte o nějaké alternativě k hudební škole Yamaha, konkrétně v Brně? Yamaha se mi líbí, ale je docela finančně náročná a není moc šancí si neodchozené lekce omluvit/nahra­dit/vrátit peníze. Díky moc.

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 04.04.18 14:56

Ahoj, zkus jakoukoliv pobočku Lužánek, je jich spousta. Mají tam sice víc pohybových kroužků, ale i ty hudební se tam najdou, jen nevím, jestli i pro takto malé děti.
Pokud chceš nějaké říkanky a písničky spolu s ukazováním, pobíháním apod. (prostě klasická blbina pro děti do 3 let), tak o to není nouze. Pokud chceš čistě nějaký nástroj, tak jsem tam viěla snad jen klavír a flétnu, ale až pro větší děti.

Fazulina
Závislačka 3011 příspěvků 04.04.18 16:00

Chodila jsem s dcerkou na kroužek pro takto malé dětičky právě od Lužánek, říkanky + pohyb, bylo to moc fajn a cena je parádní. Určitě tam něco vhodného najdeš.

Jinak zkoušela jsem nyní Yamahu pro 4 letou a vůbec to nepobírala. Záleží taky na dítěti.

Jinak mi Yamaha zase tak drahá nepřijde. 2200 za 16 hodin je nějakých 140 Kč za hodinu, což mi přijde OK a nikde Ti nebudou vracet za lekce, většinou se platí pololetí. I v těch Lužánkách.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama