Alternativa k hudební škole Yamaha v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mystiq
Kecalka 134 příspěvků 04.04.18 14:52
Alternativa k hudební škole Yamaha v Brně

Hezké odpoledne, dcerka bude mít v září 21 měsíců a ráda bych s ní chodila na nějaký hudební kroužek pro rodiče s dětmi. Nevíte o nějaké alternativě k hudební škole Yamaha, konkrétně v Brně? Yamaha se mi líbí, ale je docela finančně náročná a není moc šancí si neodchozené lekce omluvit/nahra­dit/vrátit peníze. Díky moc.

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 14:56

Ahoj, zkus jakoukoliv pobočku Lužánek, je jich spousta. Mají tam sice víc pohybových kroužků, ale i ty hudební se tam najdou, jen nevím, jestli i pro takto malé děti.
Pokud chceš nějaké říkanky a písničky spolu s ukazováním, pobíháním apod. (prostě klasická blbina pro děti do 3 let), tak o to není nouze. Pokud chceš čistě nějaký nástroj, tak jsem tam viěla snad jen klavír a flétnu, ale až pro větší děti.

Fazulina
Závislačka 3896 příspěvků 04.04.18 16:00

Chodila jsem s dcerkou na kroužek pro takto malé dětičky právě od Lužánek, říkanky + pohyb, bylo to moc fajn a cena je parádní. Určitě tam něco vhodného najdeš.

Jinak zkoušela jsem nyní Yamahu pro 4 letou a vůbec to nepobírala. Záleží taky na dítěti.

Jinak mi Yamaha zase tak drahá nepřijde. 2200 za 16 hodin je nějakých 140 Kč za hodinu, což mi přijde OK a nikde Ti nebudou vracet za lekce, většinou se platí pololetí. I v těch Lužánkách.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >