Alternativa školky, dětská skupina. Uherské Hradiště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mikinyno
Nováček 3 příspěvky 09.03.18 11:29
Alternativa školky, dětská skupina, Uherské Hradiště

Ahojte, nemáte zkušenost někdo s nějakou alternativou školky, případně dětskou skupinou v Uherském Hradišti nebo okolí? Kámoška by chtěla dát malou někam, kde nebude moc dětí, má problém se začleněním do kolektivu. díkyyy

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 11:45
Alternativa školky, dětská skupina, Uherské Hradiště

Ahoj, kamarádka má dítě v dětské skupince v UH, jmenuje se to Světýlka. Maximum je 8 dětí, tak by to tvé kamarádce mohlo vyhovovat. Malá si může vyzkoušet pobyt i s maminkou, nemusí tam chodit každý den.

Mikinyno
Nováček 3 příspěvky 09.03.18 11:52

JO? A kde mají sídlo? Nebo nějaký odkaz? Jsem moc zvědavá jak to bude vycházet cenově, protože někde jsou to palby:-)

venezuela
Nováček 1 příspěvek 09.03.18 11:59

Ať kámoška mrkne na jejich stránky www.avaloncentrum.cz/svetylka. Mají tam i ceník. Je to v centru UH, kousek od vlakáče. Platí se, ale mají tam fajn aktivity - angličtinu, hodně tvoření, hrajou i divadélko. Je tam individuální přístup, zabývají se i psychosomatikou. Myslím, že cena je adekvátní :)

Mikinyno
Nováček 3 příspěvky 09.03.18 12:10

Dobře, mooooc děkuji. Nabídka je super… Určitě se zastaví :hug:

Uživatel je onlinerena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 09.03.18 13:25
@Mikinyno píše:
Ahojte, nemáte zkušenost někdo s nějakou alternativou školky, případně dětskou skupinou v Uherském Hradišti nebo okolí? Kámoška by chtěla dát malou někam, kde nebude moc dětí, má problém se začleněním do kolektivu. díkyyy

Moje svagrova + dalsi ucitelky provozuji alternatuvnu skolu uz 2 roky maji 16zaku porad tam maji kontroly a musi mit urcitu osnovu co ucit. Je to skola hrou a deti kdyz jsou nemocne tak nechcou ani byt doma. Jeden ich zak si zlomil ruku a hned chtel jit do skoly protoze ho bavi. Deti co tam chodi meli problem se zaclenit do normalnych skol. Proto ich rodice se rozhodli ze ich k nim daji. Deti skola bavi a kdyz sli na preskouseni od komise dosahli nadprumerne vysledky. Bohuzel to neni v uherskem hradisti takze primo Vam ji nemuzu doporucit. Chce to zkusit. Taky se plati za skolu. Nemuze si to kazdy dovolit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >