Alternativa Vojtovy metody v Českých Budějovicích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bájaa92
Nováček 3 příspěvky 10.08.19 10:26
Alternativa Vojtovy metody v Českých Budějovicích

Zdravím, máte prosím někdo zkušenost se cvičením Bobath konceptu nebo jiné alternativy Vojtovky v ČB? Vím pouze o Arpidě, cvičili jste někdo s miminkem tam? Stačí žádanka od praktického doktora nebo je k přijetí ke cvičení potřeba něco jiného? S dcerkou jsem cvičení Vojtovky ukončila, protože to nikam nevedlo. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Uživatel je onlineMicaella22
Ukecaná baba ;) 1735 příspěvků 10.08.19 10:32

Co tam zavolat a zjistit to?

bájaa92
Nováček 3 příspěvky 10.08.19 10:40

@Micaella22 To mám samozřejmě v plánu hned v pondělí. :) Zajímá mě, jestli se cvičí ještě někde jinde, pokud by to v Arpidě z nějakého důvodu nebylo možné.

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 10.08.19 13:04

V Borovanech paní Brůhová - nevím, jestli jde na pojišťovnu, my si to u ní platili, abychom měli srovnání proti Vojtovce u Kolářové a byly to výborně investované peníze.
U Kolářové - návštěva trvala 5 minut, za tu dobu nám řekla několik hororových scénářů jak bude dítě postižené, nikdy nebude chodit, diastázou mu vyhřeznou střeva ven a prostě Vojtovka nezbytná. Kolikrát se chovala hrubě, nemá problém říct slovo „pochcat“ o třítýdenním dítěti. Pojišťovně za tu návštěvu naúčtovala cca 1600 a vypsala tam všechny možné úkony co s ní udělala za těch 5 minut - prostě továrna na prachy.
U Brůhové - v podstatě zdravé dítě, vývoj bude probíhat normálně i bez cvičení, dala cvičení nenásilnou formou na lepší držení těla. Byli jsme tam přes 20 minut, pěkně si povídala s náma i se pěkně chovala k malé, zaplatili jsme ji vždy za návštěvu něco kolem 300.

bájaa92
Nováček 3 příspěvky 10.08.19 14:30

@BlaZenkaB To zní dobře, moc děkuji. U nás jde v podstatě jen o slabé bříško, takže už nás taky s vojtovkou nechci trápit a zároveň to nechci zanedbat.

Váš příspěvek
Reklama