Alternativní cesty k otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 23.01.18 12:50
Alternativni cesty k otehotneni

Alternativni cesty k otehotneni???Za­jimalo by me co kdo zkusil a pomohlo. Nechci se cpat hormonama. Minule tehotenstvi mi pomohl lecitel pan Hakl, gynex, kontryhel a myslenky na planovani svatby a ejhle po temer dvou letech se zadarilo.Ted opet zkousim pana Hakla, ale zajimaly by me i jine zkusenosti. Dekuju:heart:️ :srdce: :dance:

Přečtěte si článek: Podpora otěhotnění – na které prostředky vsadit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kajisss
Stálice 83 příspěvků 23.01.18 12:56

Já se tedy až tak o miminko nesnažila, nechávali jsme tomu s manželem volný průběh. Ale měla jsem hodně nepravidelnou menstruaci, kterou jsem chtěla srovnat a už mě nebavila spousta hormonů, kterýma mě dopovali doktoři, tak jsem vyzkoušela gynex. No, a menstruaci už jsem nedostala :D užívala jsem ho asi týden, možná ani ne, a do pár týdnů jsem našla dvě čárky :D

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 23.01.18 12:57

@kajisss gynex kapu a krasne mi srovnal cykly..Nedam na nej dopustit a verim mu ;)

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 23.01.18 13:00

U mě gynex a civčení jogy a hormonální jogy. A před tím mobilizace kostrče.

b22
Kecalka 270 příspěvků 23.01.18 13:00

:mrgreen: moje cesta k otěhotnění byl klid, pohoda a no stres…povedlo se na dovce u moře a ani jsem neřešila jestli to vyjde nebo ne…

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 23.01.18 13:01

@Raciolka22222 No já bych myslela, že pro otěhotnění je nejlepší nealternativní metoda sex :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Já teda nedám dopustit na mobilizaci podle Mojžíšové (ne cviky! ty jsou jen doplněk). Díky ní počala moje máma mě, a já otěhotněla taky až po ní. (Možná to nebyl jediný faktor, ale myslím, že srovnaný ocásek by měl mít každý.)

Ale pokud už jsi byla jednou těhotná, tak bych se nebála, že to nepůjde. Jak dlouho se snažíte o druhé bez úspěchu?

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 23.01.18 13:07

@Slečna Ferka Bohuzel jsem po porodu mrtveho miminka a touha je obrovska.Vim ze to muze trvat, snazime se teprve dva mesice.Je to o hlave ja vim asi bych si ji potrebovala z tela chvili sundat a chodit bez ni.Ale uz pred prvnim tehu jsem vedela ze hormony a jine zakroky(profuk vejcovodu napr)proste nechci.

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 23.01.18 13:07

@Slečna Ferka a ta mobilizace to nekdo dela nebo co to je?

Veroniika84
Stálice 61 příspěvků 23.01.18 13:12

Pomohl gynex, kontryhel a nejspíš i pyridoxin, který mi pomohl k dřívější ovulaci. Navíc dovolena a rozhodnuti jít hledat práci dřív než bude mít první tři roky. Bylo to tři měsíce co jsem prodělala potrat a už tu běhá témeř dvouletak :)

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 23.01.18 13:23

@Slečna Ferka Já jsem se taky na chvilku zarazila, jestli nemyslí jinou cestu než sex :lol: :lol: třeba modlitba a neposkvrněné početí. :mrgreen:

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 23.01.18 13:29

@Čičorečka holkyyyyyyy :roll:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 23.01.18 13:33

@Raciolka22222 copak? Nadpis je zavádějící, snad se toho tolik nestalo :jazyk: pokud tě to tolik urazilo, velice se omlouvám.

Raciolka22222
Kecalka 160 příspěvků 23.01.18 13:37

@Čičorečka nejsem urazliva ;)

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 23.01.18 14:10
@Raciolka22222 píše:
@Slečna Ferka a ta mobilizace to nekdo dela nebo co to je?

Mobilizace kostrče je odblokování kostrče, které provádí fyzioterapeut a pak se s tím provádí i porovnání a odblokování páteře, tak aby vylo vše funkčně v pořádku a souvisí s tím i cvičení podle Mojžíšové, které posiluje pánevní dno a upravuje právě pánevní oblast.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 23.01.18 14:15

@P4ja Děkuji, napsala jsi to za mě.

Tady je třeba seznam některých fyzioterapeutů/ek, co tuto metodu mohou dělat http://www.hanavolejnikova.cz/…zioterapeutu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama