Alternativní gynekoložka z Prahy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labelle
Povídálka 25 příspěvků 28.10.14 20:40
'Alternativní' gynekoložka z Prahy?

Milé dámy,
ráda bych změnila gynekologa. Nemám ráda označení alternativní, ale v tuto chvíli mě nic jiného nenapadá. Potřebuji skutečně alternativu k mému gynekologovi. Je to vážený lékař, který mě v těhotenství sice opečovával, ale způsobem, který mi nevyhovoval. Nepotřebuji dvacet ultrazvuků, testy na všechno, fotky, atd. Potřebuji člověka (a nyní jsem došla k tomu, že chci ženu), která bude schopná udělat lékařské vyšetření, ale zároveň bude otevřená rozhovoru o různých variantách péče v těhotenství a při porodu. Už jsem zažila jednu sekci a nechci poslouchat neustálé obavy, nechci být vedena jen jako riziková paciantka, atd. Můj gynekolog mě neustále strašil nějakým rizikem i přes úplně v pohodě těhotenství, až to bylo někdy k smíchu, přišlo mi, že je skoro nešťstnej, když mi nějakýho toho „strašáka“ nemůže dát s sebou domů. A to jsem jen za vedení těhotenství u něj zaplatila 6.500 Kč. Rodila jsem jinde (bohužel jsem ještě stihla skomírající Vrchlabí).
Takže prosím, znáte někdo nějakou pečlivou, podpůrnou, ženskou lékařsku s partnerským přístupem?
Moc děkuju

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 20:52

Pokud ti nevadi platit si za soukromou peci, tak doktorka Marešová v Medě. http://www.meda-gynekologie.cz

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 28.10.14 21:33

Za me MUDr. Kasparova www.gynmedico.cz
:) za peci si priplatis, ale stoji to za to :pankac:

Labelle
Povídálka 25 příspěvků 29.10.14 07:16

Ráda si připlatím.,resp. už takhle doplácím, tak je to jedno. Moc děkuji.

natelia
Kecalka 172 příspěvků 01.04.15 17:01

Ahoj, obnovuji diskuzi. Hledám gynekologa, který nevnucuje HA, dobře komunikuje a má partnerský přístup k pacientkám, je otevřen dotazům a diskuzi. Ideál je Praha 1, 3 nebo 8 (Karlín), ale není podmínkou. Platit mi nevadí. Moc prosím o doporučení, máte-li s někým konkrétní zkušenost. Děkuji!

@Anonymní píše:
Pokud ti nevadi platit si za soukromou peci, tak doktorka Marešová v Medě. http://www.meda-gynekologie.cz

Doktorka Marešová je přesně to, co nechci :)

Říjnovka
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 24.03.17 23:05

..

Příspěvek upraven 19.10.17 v 15:02

mroe
Neúnavná pisatelka 15320 příspěvků 24.03.17 23:12

To snad je normalni gynekolog, co je na tom alternativniho? Pokud tedy necekas, ze misto ATB na zanet, bude nad tebou tocit virguli…

Jogrr
Závislačka 4672 příspěvků 25.03.17 00:25

Gynclin Praha prosek

Sabi87
Stálice 79 příspěvků 25.03.17 00:35

@Říjnovka mudr. Frisova PROFEMA?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >