Alternativní léčba - příprava na další těhotenství

362
3.2.21 00:06

Alternativní léčba - příprava na další těhotenství

Ahoj, můžu se zeptat, jaké znáte alternativní postupy při přípravě na těhotenství a případně odblokování strachu z neúspěchu z těch minulých?
Já už byla těhotná třikrát a zatím bohužel neúspěšně. Teď už bych ráda, aby to vyšlo a chci tomu pomoci jak jen to jde. Tak jsem se chtěla zeptat, se kterými alternativními způsoby máte zkušenosti? Co podle vás funguje / nefunguje a proč?

Já např. si dělám zábaly z esenciálnich olejů - to mám zkušenost, že funguje perfektně třeba na migrény a menstruační bolesti :palec: Teď jsem se objednala na akupunkturu. A gynekoložka mi teď doporučovala Kineziologii či případně Hypnózu. Máte s tím pls někdo ukušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.2.21 04:43

Ahoj, priznam se ze na alternativní, ezoterické, psychologicke a jine formy pomoci moc nejsem.

Ale

Sama jsem byla v podobne situaci, po neúspěchu jsme porad cekali az se zadari a stale nic. Psychika ač jsem se snazila nemyslet na to, byla docela v háji. Na radu zname jsem mela sezeni s dulou. Pomahaji nejen u porodu, ale nektere maji i skoleni/ techniky jak se vyrovnat s neuspechy a celkove uvolnit psychickou i fyzickou stránku. Opravdu mi to pomohlo. Zmenila jsem pohled na vse okolo. Navic jsem mela zarizene lázně na tyto gyn. problemy. Do 3 mesicu jsem byla tehotna. :palec:

Treba by ti neco takového mohlo pomoci.

• Citovat
  • Nahlásit
4769
3.2.21 06:54
@Thea42 píše:
Ahoj, můžu se zeptat, jaké znáte alternativní postupy při přípravě na těhotenství a případně odblokování strachu z neúspěchu z těch minulých?
Já už byla těhotná třikrát a zatím bohužel neúspěšně. Teď už bych ráda, aby to vyšlo a chci tomu pomoci jak jen to jde. Tak jsem se chtěla zeptat, se kterými alternativními způsoby máte zkušenosti? Co podle vás funguje / nefunguje a proč?Já např. si dělám zábaly z esenciálnich olejů - to mám zkušenost, že funguje perfektně třeba na migrény a menstruační bolesti :palec: Teď jsem se objednala na akupunkturu. A gynekoložka mi teď doporučovala Kineziologii či případně Hypnózu. Máte s tím pls někdo ukušenost?

To uz gynekolozka zapomnelanjen na numerologii a karty 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
3.2.21 07:03

Zkusila bych dulu, Bachovu květinovou terapii a ženské bylinky typu kkontryhel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 00:12

Ahoj, zkus NosiFol Forte nebo Gynex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
5.2.21 22:08

@Danda_von_Koblížek Díky, máš nějaké zkušenosti s tím Gynexem? Nedávno jsem si jej koupila, ale četla jsem o tom trochu protichůdné info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 13:37

@Thea42 Brala jsem jedno balení Gynex kvůli úpravě cyklu a poté přešla na NosiFol. Všechno v pohodě, žádné vedlejší účinky jsem ani u jednoho přípravku nepociťovala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
6.2.21 23:10

@Danda_von_Koblížek A je pravda, že se má ten Gynex v době menstruace vysadit? Jo a ještě jedna věc, brala jsi ho i v době snažení se o otěhotnění? Myslím tím mezi ovulací a MS, kdy člověk může být těhotných a neví o tom? My jsme se dneska totiž rozhodli, že tomu už nebudeme bránit.
Díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.2.21 12:37

@Thea42 ahoj! Já byla u léčitelky, homeopatičky a na TČM :D. Jako taky jsem na to nikdy moc nebyla ale chce to asi něco dělat. Ať je to cokoliv. Moc mi to pomáhá.
Léčitelka - moc příjemná paní, spíš jsme si promluvily. Pomohlo mi to. Jsem ráda, že jsem někomu mohla říct moje pocity. Ona mi jen řekla, že mám svůj blok. Ten dává pryč a teď už to bude v pořádku. Pořád si ten její uklidňující hlas a ton opakuji :srdce:
Homeopat - nevydržela jsem to zobat dlouho takže nemůžu soudit. Ale - pomohla mi zase s další věci. Upozornila mě na mé nemoci a vysvětlila jak jíst a jak se ke svému tělu chovat. No… snažím se.
TČM - zatím nejlepší pocit. Ja osobně bylinky miluju a dala jsem na ně vždy. Takže piju čaje a mám i nějaké tabletky. Zase spíš na to dát tělo dopořádku a ziskat zpět energii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
9.2.21 23:24

@lu.malaku TČM jako tradiční čínská medicína?
Já teď chodím k nějaké paní, co je bývalá zdravotní sestra a dala mi také výtažky též bylinek / rostlin formou sirupů. To podle mě pomáhá, určitě to neškodí, akorát jsou tyhle věci dost drahé… Jinak mi přijde těžké narazit na kvalitního člověka.

Neznáte náhodou někdo někoho, kdo by byl kvalitní, specializoval se na tyhle problémy s těhotenstvím a dělal konzultace teď po telefonu na dálku? Alespoň, že by to třeba pomohlo po té psychické stránce nebát se dalšího těhotenství a kontrol. Kdyžtak mi pls napište soukromou zprávu. Díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 19:03

@Thea42 Vysadit? Přiznám se, že to jsem vůbec netušila. Já ho brala tak, jak je určené dávkování - tři týdny a pak týden pauza - menstruace, nemenstruace.. V době „snažení“ jsem brala už NosiFol. Je ale pravdou, že nejvíc asi pomohlo, se na to neupínat. S manželem jsme si řekli, že pokud to má přijít, tak to přijde. Takže jsem brala NosiFol a za čtyři měsíce jsem našla dvě čárky na testu.

Každopádně Vám přeji hlavně pohodu, ať se to povede a máte zdravé miminko :)

Pokud Vám ale mohu dát radu do budoucna, tak se zaměřte hlavně na výběr porodnice a porodníka, o kterém si toho zjistěte, co nejvíce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat