Alternativní maminky Moravskoslezský kraj

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
43
10.2.15 17:19

Alternativní maminky Moravskoslezský kraj

Hledám maminky z moravskoslezského kraje - (hlavně z okolí Frýdek-Místek, Český Těšín, Havířov). Které se rozhodly neočkovat děti. Prosím ozvěte, určitě je nás tady více!

• zároveň prosím zastánce očkovaní aby zde nepsali (děkuji).

Příspěvek upraven 10.02.15 v 17:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Keish-Keish
10.2.15 17:21

Přidej se do skupiny na FB Ostravský bazárek nebo Bazárek F-M a okolí tam je takových mamin hodně… ale já jsem zastánce tak bych tady vlastně neměla psát :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
KackaDoup
10.2.15 17:25

@Zuzizajda zároveň prosím zastánce očkovaní aby zde napsali (děkuji). :think: :think: :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
43
10.2.15 17:25
@Keish-Keish píše:
Přidej se do skupiny na FB Ostravský bazárek nebo Bazárek F-M a okolí tam je takových mamin hodně… ale já jsem zastánce tak bych tady vlastně neměla psát :mrgreen:

Děkuji za tip, určitě se tam podívám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4984
10.2.15 17:26

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69302
10.2.15 17:27

Tak já jako zastánce očkování sem tedy píšu, ale nevím nějak co. Tak dotaz, alternativní maminka je maminka, co nechce naočkovat své dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
10.2.15 17:27
@KackaDoup píše:
@Zuzizajda zároveň prosím zastánce očkovaní aby zde napsali (děkuji). :think: :think: :think: :mrgreen:

Jéé měla jsem tam chybu, děkuji za upozornění. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Keish-Keish
10.2.15 17:29
@Zuzizajda píše:

já jsem to teda blbě přečetla asi :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
KackaDoup
10.2.15 17:31
@Zuzizajda píše:

zasadni :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
465

Ostrava by taky šla?;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup

@Keish-Keish ne jsi jasnovidec cetla jsi to co vlastne zakladatelka myslela :mrgreen: ;) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
340
10.2.15 17:35

Ted v tom mam takovy gulas… takze zastankyne ockovani maji psat a alternativni maminy ne nebo jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114865
10.2.15 17:38

Nakonec to dopadne tak, že sem nebude moci napsat nikdo :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2515
10.2.15 17:39

To je na prd, já neočkuju ale jsem ze Zlína :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
10.2.15 18:12

Přátelé, tak ještě jednou, moc prosím všechny, buďte shovívavější, jsem tady dnes poprvé, nechci dělat nikomu na zlost. Zdál se mi srozumitelný již pouhý nadpis mého příspěvku, ale budiž. Tak teď se to budu snažit napsat co nejpřesněji a nejsrozumitelněji (jelikož opravit původní zadání již nelze).
HLEDÁM MAMINKY (v již výše popsaném okolí), KTERÉ ZASTÁVAJÍ ALTERNATIVNÍ ZPŮSOB LÉČBY A TAKÉ, KTERÉ SE ROZHODLY ANEBO TEPRVE ROZHODUJÍ NEOČKOVAT SVÉ DĚTI ANEBO JE TOTO TÉMA ZAJÍMÁ (jelikož s ním sympatizují). Věřím, že mně tentokrát jistě všichni pochopí. Hledala jsem dnes celý den v jiných diskuzích na toto téma tuto lokalitu ale nenašla jsem ji. Ráda bych, aby jste mi poradily s výběrem pediatra v našem kraji a také by mě zajímal názor (názor maminek naladěných na stejnou vlnu) na mnoho dalších věcí ohledně dětí, jejich výživy, ne-výchovy apod. Bylo by super se třeba i setkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat