Amatérská gymnastika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terri00
Nováček 4 příspěvky 03.05.18 06:58
Amatérská gymnastika

Ahoj,
chci se zeptat, jestli znáte v Praze nějaký amatérský gymnastický oddíl, kam můžou přijít třeba i dospělí, kteří nikdy gymnastiku nedělali. Je mi 17 a věnuju skokům na trampolínách, ale gymnastiku jsem dělala jen když jsem byla hodně malá a teď toho trochu lituju :zed:. Vím, že začínat v tomhle věku je dost blbý, ale jde mi jen o to se protáhnout, posilovat a naučit se třeba nějaké základy. Víte o nějakém místě, kde by to bylo možné? :think:

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 03.05.18 08:14

Já vím třeba o tomhle a ještě o gymnastice v Dobřichovicích

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >