Ambiente Brasileiro s miminkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bídžej
Kecalka 210 příspěvků 19.09.18 17:37
Ambiente Brasileiro s miminkem

Jsme pozváni na rodinnou oslavu narozenin do Ambiente Brasileiro v Praze u radnice. Ještě jsem si pozvání raději ověřovala a jsme zvaní i s naším v té době osmiměsíčním synem. Volala jsem i do restaurace, zda můžeme mimčo vzít s sebou a není prý problém, ale i přesto váhám - je to přeci jen dost drahý podnik a nedělám si iluze, že by náš malý za tři hodiny ani jednou nebrečel nebo nevyskal. Názory? Šli byste?

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10861 příspěvků 19.09.18 17:40

Šla bych bez mrnete. Na jeden večer chuvu ;) i pro vás to bude příjemnější. Nebo tedy zjistit jestli bude mimin vícero. Pak bych ho vzala také

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 19.09.18 17:43

Tak hlucno a zivo je tam tak jako tak. Spis zalezi na povaze mrnete, jestli se mezi tolika lidmi bude citit dobre a nebudete muset velet po pul hodine k odchodu.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 19.09.18 17:54

Tak rozhodně to nenení podnik, kde by bylo ticho, klid a šeptající hovor hostů a byl tam slyšet pád špendlíku. To může být výhoda, že miminí řev se tam lépe ztratí. Zas některá ten hluk nesnáší. Atmosféra je tam spíše přátelská, o´uvolněná.
Jinak ambi mi přijde jeden z nevíce babyfriendly podniku, kde nejenže se netvářili zpruzeně, že další harant, ale aktivně se k nim měli, nabízeli udělat k jídlu, co si vzpomněli, nabízeli pohlídat mimino, když jsem letěla na záchod se starším. Zkusenost teda spíš z Pizzeria Nuovo na nám republiky, ale počítám, že politiku by mohli mít jednotnou.

Příspěvek upraven 19.09.18 v 17:55

NoFear
Kecalka 239 příspěvků 19.09.18 17:54

Šla bych ve dvou. Jednak si to víc užijte a navíc jsou tam poměrně dlouhé a příkré schody. A sice záleží, kde budete sedět, ale i tak tam všeobecně není moc místa na kočárek…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 19.09.18 17:56
@NoFear píše: Šla bych ve dvou. Jednak si to víc užijte a navíc jsou tam poměrně dlouhé a příkré schody. A sice záleží, kde budete sedět, ale i tak tam všeobecně není moc místa na kočárek…

tak vezmou boudu a položí na židli. :nevim: bych z toho nedělala drama.

lištička_z_prahy
Kecalka 123 příspěvků 19.09.18 18:13

Pokud budete mít např vlastní salonek na oslavu (místností tam je víc) a oslavenec vás zve i s dítetem, tak proč ne.

ale teda my do ambiente chodíme „na zážitek“ a kdyby u vedlejšího stolu meli jiní hosté vřeštícího kojence, tak mám celej večer zkaženej a dost by me to štvalo. brát kojence do otevřeného prostoru mezi hosty, co si možná šli udelat slavnostní večer, se mi zdá neohleduplné.

lucillee
Echt Kelišová 8469 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 18:25

@Bídžej no je tam dost hukot, takže je otázka jak se tam mrňousovi bude líbit a jak je zvyklý…pokud s ním chodíte do restaurací a vydrží se zabavit ve vajíčku nebo sedačce, tak proč ne, ale taky se může stát, že mu to nesedne a pokazíte si celý večer…přecejen 8m už se docela hýbe a asi ho nebude bavit být třeba 3hod přikurtovaný…nic­méně já tím že jsem měla hlídání fakt sporadicky, tak jsem prostě tahala děti všude, jsou zvyklé, ale taky někdy to prostě nesedlo a opuštěli jsme lokál a uspávali venku. Sama znáš své dítě nejlíp, podnik s tím problém nemá, ale spíš sobě to možná pokazíte pokud bude dělat kravál. :think:

Meily
Kecalka 250 příspěvků 19.09.18 19:00

Je to poměrně hlučná restaurace, ne že by tam bylo ticho jak v hrobě. Jen si myslím, že to tam pro zvídavé dítě není vhodné. Lítají tam číšníci s ostrými noži, je to tam temnější, žádné hračky nebo koutek… Co tam bude dělat… Asi bych ho tam netahala.

GirlsNick
Kecalka 399 příspěvků 19.09.18 20:31

Šla bych bez mimina :)
Není to podle mě restaurace vhodná pro dítě :nevim:
Navíc si to mnohem víc užijete a vychutnáte :dance:

Bídžej
Kecalka 210 příspěvků 19.09.18 21:53

Děkuji všem za názory :srdce: :kytka:

Bídžej
Kecalka 210 příspěvků 15.10.18 09:40
Výsledek

Tak nakonec jsem šla jen já (slavil můj strýc) a manžel hlídal doma prcka. A bylo to obojí super :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >