Ambrosan po době použitelnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 07:29
Ambrosan po době použitelnosti

Dobré ráno všem maminkám. :kytka:
Stala se nám nemilá věc. :,( Omylem jsem synovi (3,5r) dala kapky na kašel Ambrosan a až poté zjistila, že je po době použitelnosti. Dostal je ráno, a večer mu začalo být špatně. Může to být z toho že byly prošlé, nebo je to moc dlouhá doba a dostal nějakou virozu?
Děkuji za odpovědi a snad pochopíte anonym (nechci vypadat jako nezodpovědná matka)

Reakce:
MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 07:33

Jak dlouho jsou ty kapky prošlé?

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 11.10.14 07:37

Ahoj myslím že ambrosan je volně prodejný většina léku po expiraci ztrácí účinek než aby škodila takže bych se toho nebála-pokud je mu hodně lze tak na pohotovost ale nebude to spíš to že mu je špatně k té viróze? Jak dlouho je to prošlé a jak dlouho už je nachlazený?

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 11.10.14 07:41

Ještě můžeš zavolat do lékárny a zeptat se tam, ale myslím že by mu to ublížit nemělo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 07:47

Zakladatelka: Rok prošlé, netuším vůbec jaktože mi v lékárničce zůstaly, pravidelně všechno kontroluju a vyřazuju když je třeba. Měl jen kašel, klasika ze školky, asi tři dny. Ale v rodině měl někdo před dvěma týdny střevní virózu, tak jsem přemýšlela i tímhle směrem, jestli to opožděně nechytl. Jen se ujišťuju…ale kdyby mu bylo zle z kapek, bylo by mu snad zle mnohem dříve než po 12ti hodinách ne?
Hledám tu rady a přiznávám i trošku uklidnění, že jsem mu neublížila…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >