Reklama

Ambulance porodního sálu Brno Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 09:15
ambulance porodního sálu Brno Bohunice

Ahoj chci se zeptat jak to chodí na ambulanci porodního sálu, když jsem objednáná že mě už předal gynekolog do porodnice 39tt. je v ordinaci kabinka a provadí vyšetření i utz?

Reklama

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 282 příspěvků 26.02.18 09:20

Ano, je tam kabinka. Vyšetření provádí. Utz ne vždy, ale pokud tam jdeš poprvé, tak velmi pravděpodobně ano.

Tajeka
Stálice 64 příspěvků 26.02.18 09:21

Ahoj, chodim do rizikove poradny na Obilnak, ted do Bohunic, cerstve jsem predana do amblance porodniho salu. Mam slibeny utz, monitor. Vzdycky mi ho delaji, tak verim, ze to bude stejne. Pece mi tam prijde fajn.

lusy.lus
Kecalka 282 příspěvků 26.02.18 09:23

Jo, monitor dělají vždy.

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 26.02.18 09:27

Objednas se telefonicky, cekas v cekarne, nekdy je to na dyl, pak si te pozvou dal sestricky do takove vetsi mistnosti, udelaji s tebou prijem a daleji se tam monitory, treba tri zensky naraz, pak jdes dal k lekari, odlozis si v kabince, muze te vysetrit na koze, ale mozna ani ne, mozna jen na lehatku a tam rovnou udela utz. Jo a na zachodech tam nemaji toaletni papir :oops: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 09:49

@Tarinka
a čeká se tam dlouho když jsi objednaná?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 09:51

@Tarinka
A můžu si sebou vzít bundu a věci do té místnosti sestry je tam kde odložit

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 09:04

No nevim jak ted, naposledy jsem tam byla 2014,ale vetsinou to v cekarne tak na hodinu bylo, u sestry urcite misto na kabat a tasku je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 13:53

@Tarinka
Chodíte do ordinace bez bot?

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 14:47

V botech, odkladaji se az v kabince pred tim, nez clovek leze na lehatko nebo kozu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama