Ambulance porodního sálu Brno Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.02.18 09:15
ambulance porodního sálu Brno Bohunice

Ahoj chci se zeptat jak to chodí na ambulanci porodního sálu, když jsem objednáná že mě už předal gynekolog do porodnice 39tt. je v ordinaci kabinka a provadí vyšetření i utz?

Reklama

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 227 příspěvků 1 inzerát 26.02.18 09:20

Ano, je tam kabinka. Vyšetření provádí. Utz ne vždy, ale pokud tam jdeš poprvé, tak velmi pravděpodobně ano.

Tajeka
Stálice 59 příspěvků 26.02.18 09:21

Ahoj, chodim do rizikove poradny na Obilnak, ted do Bohunic, cerstve jsem predana do amblance porodniho salu. Mam slibeny utz, monitor. Vzdycky mi ho delaji, tak verim, ze to bude stejne. Pece mi tam prijde fajn.

lusy.lus
Kecalka 227 příspěvků 1 inzerát 26.02.18 09:23

Jo, monitor dělají vždy.

Tarinka
Echt Kelišová 8103 příspěvků 26.02.18 09:27

Objednas se telefonicky, cekas v cekarne, nekdy je to na dyl, pak si te pozvou dal sestricky do takove vetsi mistnosti, udelaji s tebou prijem a daleji se tam monitory, treba tri zensky naraz, pak jdes dal k lekari, odlozis si v kabince, muze te vysetrit na koze, ale mozna ani ne, mozna jen na lehatku a tam rovnou udela utz. Jo a na zachodech tam nemaji toaletni papir :oops: :nevim:

Anonymní  26.02.18 09:49

@Tarinka
a čeká se tam dlouho když jsi objednaná?

Anonymní  26.02.18 09:51

@Tarinka
A můžu si sebou vzít bundu a věci do té místnosti sestry je tam kde odložit

Tarinka
Echt Kelišová 8103 příspěvků 27.02.18 09:04

No nevim jak ted, naposledy jsem tam byla 2014,ale vetsinou to v cekarne tak na hodinu bylo, u sestry urcite misto na kabat a tasku je.

Anonymní  27.02.18 13:53

@Tarinka
Chodíte do ordinace bez bot?

Tarinka
Echt Kelišová 8103 příspěvků 27.02.18 14:47

V botech, odkladaji se az v kabince pred tim, nez clovek leze na lehatko nebo kozu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama