Ambulance porodního sálu Brno Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 09:15
ambulance porodního sálu Brno Bohunice

Ahoj chci se zeptat jak to chodí na ambulanci porodního sálu, když jsem objednáná že mě už předal gynekolog do porodnice 39tt. je v ordinaci kabinka a provadí vyšetření i utz?

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 290 příspěvků 26.02.18 09:20

Ano, je tam kabinka. Vyšetření provádí. Utz ne vždy, ale pokud tam jdeš poprvé, tak velmi pravděpodobně ano.

Tajeka
Stálice 81 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 09:21

Ahoj, chodim do rizikove poradny na Obilnak, ted do Bohunic, cerstve jsem predana do amblance porodniho salu. Mam slibeny utz, monitor. Vzdycky mi ho delaji, tak verim, ze to bude stejne. Pece mi tam prijde fajn.

lusy.lus
Kecalka 290 příspěvků 26.02.18 09:23

Jo, monitor dělají vždy.

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 26.02.18 09:27

Objednas se telefonicky, cekas v cekarne, nekdy je to na dyl, pak si te pozvou dal sestricky do takove vetsi mistnosti, udelaji s tebou prijem a daleji se tam monitory, treba tri zensky naraz, pak jdes dal k lekari, odlozis si v kabince, muze te vysetrit na koze, ale mozna ani ne, mozna jen na lehatku a tam rovnou udela utz. Jo a na zachodech tam nemaji toaletni papir :oops: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 09:49

@Tarinka
a čeká se tam dlouho když jsi objednaná?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 09:51

@Tarinka
A můžu si sebou vzít bundu a věci do té místnosti sestry je tam kde odložit

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 27.02.18 09:04

No nevim jak ted, naposledy jsem tam byla 2014,ale vetsinou to v cekarne tak na hodinu bylo, u sestry urcite misto na kabat a tasku je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 13:53

@Tarinka
Chodíte do ordinace bez bot?

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 27.02.18 14:47

V botech, odkladaji se az v kabince pred tim, nez clovek leze na lehatko nebo kozu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >