Ambulantní hysteroskopie Jindřichův Hradec

28.10.19 16:44

Ambulantní hysteroskopie Jindřichův Hradec

Holky, zajimalo by me, zda je zde nekdo z okoli ci primo Jindrichova Hradce a podstoupil hysteroskopii? Zajimalo by me, zda ji delaji i ambulantne???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16377
28.10.19 17:06
@Kikinka3103 píše:
Holky, zajimalo by me, zda je zde nekdo z okoli ci primo Jindrichova Hradce a podstoupil hysteroskopii? Zajimalo by me, zda ji delaji i ambulantne???

Já myslím, že teď se to dělá ambulatně všude. Při uspání jste tam tak dvě hodinky, ale u nás to dělá doktor i přímo v ordinaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 17:10
@vokishka píše:
Já myslím, že teď se to dělá ambulatně všude. Při uspání jste tam tak dvě hodinky, ale u nás to dělá doktor i přímo v ordinaci.

Me prave dr odeslala jinam, tak jsem z toho jelen, ale zitra se dozvim vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16377
28.10.19 17:24
@Kikinka3103 píše:
Me prave dr odeslala jinam, tak jsem z toho jelen, ale zitra se dozvim vic.

No můj doktor ji dělá v nemocnici, v jiném městě, než má ordinaci. A dvě hodinky po narkoze pouští domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 17:33
@vokishka píše:
No můj doktor ji dělá v nemocnici, v jiném městě, než má ordinaci. A dvě hodinky po narkoze pouští domů.

No to jo, ale taky se dela ambulantne bez narkozy, tak uvidim zitra :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16377
28.10.19 17:35
@Kikinka3103 píše:
No to jo, ale taky se dela ambulantne bez narkozy, tak uvidim zitra :blush:

No to dělá přímo v ambulanci, udělal to přímo při prohlídce. Ale to vzal jen vzorek myomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 17:38

@vokishka
Aha, no ja jdu taky kvuli myomu, ale mini myomku, ktery zrejme brani v otehotneni… tak uvidim, chtela bych tu bez narkozy, tak uvidime, co mi rekne pan primar zitra… zase to bude behani po doktorech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
28.10.19 17:51
@Kikinka3103 píše:
@vokishka
Aha, no ja jdu taky kvuli myomu, ale mini myomku, ktery zrejme brani v otehotneni… tak uvidim, chtela bych tu bez narkozy, tak uvidime, co mi rekne pan primar zitra… zase to bude behani po doktorech

No ja byla na hystero ambulantne a bylo to v pohode, ale bylo to jen preventivni. Jestli Vam chteji ten myom rovnou odstranit, tak to bych sla v narkoze, rikali to i v nemocnici i v CAR. Jestli ho videlai na ultrazvuku a neni to jen kontrola, tak bych se nechala uspat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 17:54

@Melodie91
No jenze ja mam problem s tlakem a dost se te narkozy bojim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
28.10.19 18:12
@Kikinka3103 píše:
@Melodie91
No jenze ja mam problem s tlakem a dost se te narkozy bojim

Jo, to chapu, ja narkozu taky nechtela, byla jsem uz dost krat za svuj zivot a pak jsem vedela, ze budu zase na odber vajicek..ale to se tak nejak bedelo, ze tam spis nic nebude…jako bylo to v tom pripade rychly, trochu neprijemny, ale dalo se, moc si to jen neumim predstavit s nejakym zakrokem, ale jestli doktor rika, ze to je v pojode, tak bych mu verila :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 18:14

@Melodie91
Tak ono u te bez celkove narkozy je pouze lokalni umrtveni toho daneho mista, takze ti take neboli. U me se vazne jedna jen o myomek max 1 cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
28.10.19 18:31
@Kikinka3103 píše:
@Melodie91
Tak ono u te bez celkove narkozy je pouze lokalni umrtveni toho daneho mista, takze ti take neboli. U me se vazne jedna jen o myomek max 1 cm

Aha, v Praze to delaj jen tak :-D, dostala jsem myslim jen prasek na uvolneni, diazepam tusim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16377
28.10.19 21:01
@Kikinka3103 píše:
@Melodie91

Lokální umrtvení? N o u nás fakt ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama