Ambulantní porod Brno?! (Nejen)

19.7.15 21:55

Ambulantni porod Brno?! (Nejen)

Krasny vecer preju ;) Chci se zeptat mate nektera zkusenost s ambulantnim porodem :?: co vlastne k tomu je potreba? A jak to vubec probiha? Ja konkretne se chystam jit za cca 3 tydny rodit k milosrdnym a vubec nevim jestli tam takova moznost je? Diky za odpovedi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4471
19.7.15 22:02

Hlavně potřebuješ pediatra, který souhlasí s okamžitým převzetím dítěte do péče. Moje dr. nesouhlasila, tak další věci nevím. Kamarádka rodila amb. v Bohunicích 2009.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
448
19.7.15 22:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1619
19.7.15 22:11

Moje švagrová rodila před 2,5 rokama u Milosrdných ambulantně. Nevím ale co je k tomu potřeba, možná nic, třeba jim jenom podepises nejakej papír a domluvis se předem s dětskou doktorkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5390
19.7.15 22:37

@Janny Jandofkaa Mladšího jsem takto rodila před 2,5 roku u Milosrdných, měla jsem papír od pediatra, že dítě přebírá do péče. Oni to vyžadují, i když čistě podle zákona bys nemusela ukazovat nic. Taky bylo třeba koupit si v porodnici sadu na patičkový test. Ke mně se tenkrát personál moc hezky nechoval (nemyslím doktory, ale porodní asistentky), ale já přišla s dulou a na poslední chvíli, takže to bylo spíš kvůli tomu.
Pokud bych rodila znovu, jedu s vlastní PA do Vyškova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2965
19.7.15 23:41

Já osobně tak nerodila, ale kamarádka loni u Miloušu ano. stačilo jim jen potvrzení od pediatra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
19.7.15 23:51

Od roku 2014 už je to uzákoněný, takže ti nesmí dělat problémy nikde. jen je fajn mít zařízeného pediatra, málokterý vezme do péče mimi ihned po porodu. já takto rodila před 3,5 lety v Podolí, tehdy to byla v Praze jedna z mála porodnic, kde nedělali problémy, letos jsme šla domů druhý den, a bylo to v Motole, chování personálu super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama