Amenorea, nízká hladina estrogenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzanka1986
Nováček 1 příspěvek 18.05.19 21:07
Amenorea, nízká hladina estrogenu

Ahoj holky, mám dotaz, zda máte některá zkušenosti za jak dlouho se vám vrátila ms. Nemám ji již 3 roky poté, co jsem hubla dlouhou dobu pod bazál ( jídlem i pohybem), nyní již rok počítám kcal, abych jedla dostatečně, ale ms nikde a stále mám nízkou hladinu estrogenu. Jedno dítě mám - přirozenou cestou, nyní bych ráda ještě jedno, ale chybí mi k tomu MS. Nebrala jsem posledních 10 let HA, ale bohužel jsem se tedy nechala nyní přemluvit od MUDr. na Clostillbegyt na podporu ms a ovulace. Chtela jsem začít jíst i tofu kvůli fytoestrogenům, tak nevím. Máte někdo prosím zkušenosti - budu moc vděčná. Děkuji :)

Reakce:
pannda
Kelišová 6951 příspěvků 34 inzerátů 18.05.19 21:25
@Zuzanka1986 píše:
Ahoj holky, mám dotaz, zda máte některá zkušenosti za jak dlouho se vám vrátila ms. Nemám ji již 3 roky poté, co jsem hubla dlouhou dobu pod bazál ( jídlem i pohybem), nyní již rok počítám kcal, abych jedla dostatečně, ale ms nikde a stále mám nízkou hladinu estrogenu. Jedno dítě mám - přirozenou cestou, nyní bych ráda ještě jedno, ale chybí mi k tomu MS. Nebrala jsem posledních 10 let HA, ale bohužel jsem se tedy nechala nyní přemluvit od MUDr. na Clostillbegyt na podporu ms a ovulace. Chtela jsem začít jíst i tofu kvůli fytoestrogenům, tak nevím. Máte někdo prosím zkušenosti - budu moc vděčná. Děkuji :)

No v tofu jich moc nenajdeš, to už i v pivu jsou k mání. Jsou i tabletove formy jako doplněk stravy, asi ví e koncentrovanější. tofu a sóji bys toho musela sníst kvanta…

VelkaMys
Stálice 88 příspěvků 18.05.19 22:24

Máš jeste podvahu? To pak bývá problem. Já jsem neměla menstruaci rok po vysazení HA, pak jsem chodila na vyvolavacky a nakonec přišla.

Dandee26
Nováček 1 příspěvek 18.05.19 23:11
Neplodnost

Ahoj ženský, jestli mi neporadíte už ani Vy, tak už se budu muset asi zaprodat ďáblovi. Je mi 26,od mých cca 18cti jsem bez menzesu, nechávala jsem si ho vyvolat injekcemi, ale sama od sebe už prostě nepřišla. Posledně jsem byla u primáře v nemocnici na gynde s tím, že jsem bez menzesu a nemůžu za boja otěhotnět. Vyšetřil mě a vše je prý v pořádku, až na endometriozu. Napsal mi prášky, pak injekce aby se mi to spustilo. Bohužel injekce nezabrala tak mi napsal Norethisteron, po něm jsem neskutečně krvácela až jsem to musela po třech týdnech zastavit, šli ze mě neskutečně velké kusy sliznice, bolesti, ztráta krve.. Injekce nezabírá a prášky mě málem zabily.. Četla jsem že žena může ovulovat a počít i bez menzesu ale my se snažíme často, ale pořád nic, jak poznám jestli ovuluji? Musí být ve mě přeci problém když to nejde, a mý ex děti mají.. Poraďte mi prosím :( :,(

Váš příspěvek
Reklama