Americký pořad o hromadění věcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 24.09.14 13:28
Americký pořad o hromadění věcí

Kdysi jsem tu na e-miminu našla odkaz na americký pořad, ve které lidé s psychologem řešili hromadění věcí ve svém bytě/domě. Nedaří se mi to dohledat, našla jsem jen jeden díl v češtině na youtube. Pomůžete mi prosím?

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 24.09.14 13:34

@zuzkasim dávají to denně v podvečer na prima love, tuším od 18:00 :think: Jinak se to jmenuje: po krk v odpadcích..

lupeni
Kecalka 211 příspěvků 24.09.14 13:35

Já občas koukám na tohle https://www.youtube.com/results?…. Pokud máš kanál TLC, tak tam to v češtině dávali. Nevím jestli to ještě běží.

AankaMa
Kecalka 139 příspěvků 24.09.14 13:36

http://play.iprima.cz/…-odpadcich-8

tady najdeš několik posledních dílů online

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 24.09.14 13:39

@AankaMa Jo, to je ono, děkuji!
@martina.se Televizi nemáme:-) Hledala jsem právě něco na netu.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 24.09.14 13:42

@zuzkasim áha :think: tak to pardon..

trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 24.09.14 13:46

A v Anglické verzi se ten pořád jmenuje Hoarder next door. Zdarma k vidění na channel4.co.uk
Potřeba je jen registrace (zdarma) což ale nevím, jestli půjde, když nejste z Anglie.

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 24.09.14 13:58

Přesně tak nějak, jak to bývá v tom pořadu si myslím, že žije tady poblíž jedna starší paní s dospělým synem. Několikrát za den je vidíme, jak tahají věci od popelnic, kufry, kýble, koše, proutěný košík na mimino, židle, stoly, sušáky na prádlo a já nevím, co všechno. Nejhorší je, že bydlí v paneláku. Kolikrát lidi vyhodí věci zbytu kvůli štěnicím a oni to táhnou domů. Manžel vždy říká, že se dívám na „humusárny“, je fakt, že člověk nechápe, co ti lidé dokáží s bytem (domem) udělat.

trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 24.09.14 14:04

@Anulka já asi s jedním takovým člověkem žila. Naštěstí jen krátce, ale co toho domu přitáhl… A tady za rohem na konci ulice jsem si také všimla jednoho baráku, kde je za oknem vidět skládka až ke stropu. Takže to bude asi častější jev, než jsem si myslela.

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 24.09.14 14:09
@trpaslinka píše:
@Anulka já asi s jedním takovým člověkem žila. Naštěstí jen krátce, ale co toho domu přitáhl… A tady za rohem na konci ulice jsem si také všimla jednoho baráku, kde je za oknem vidět skládka až ke stropu. Takže to bude asi častější jev, než jsem si myslela.

možná by se takový pořad dal točit i u nás :-), ale svým způsobem jsou ti lidé chudáci a nemohou za to, vymklo se jim to

AnastazieB
Echt Kelišová 8555 příspěvků 24.09.14 14:43

@Anulka ve většině případů jsou ti lidé psychicky nemocní, nemůžou za to. Nevnímají to jako bordel anebo pak třeba už jo, ale už s tím nedokážou nic udělat. Je to vidět i v tom pořadu.

Amys
Generální žvanilka 20818 příspěvků 24.09.14 14:54

@zuzkasim Je to po krk v odpadcích a deset dílů v češtině bývalo na ulož to :palec:

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 24.09.14 20:41

Já to pouštěla dětem jako motivaci k uklízení pokojíčku:-) A taky když potřebujem protřídit věci a vyhazovat, vždycky jim to připomenu, docela to zabírá (jsou už školního věku). No a nedávno jsem se zmínila kamarádce, chtěla se taky podívat a pustit to svým dětem, ale už jsem to zpětně nenašla. Takže všem moc díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >