AMH hodnota 1,3 a přirozené otěhotnění

27.10.19 13:10

AMH hodnota 1,3 a přirozene otehotneni

Ahoj holky nechávala jsem si dělat AMH test a mám 1,3. O miminko se snažíme 10 měsíců a lékař nás poslal do IVF centra. Máte někdo s touto hodnotou a přirozeným otěhotněním zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.10.19 13:20

Mám 1.17, doktor mi řekl, že to není nic moc, ale taky to není bída. Otěhotněla jsem běhěm 12 měsíců třikrát přirozeně. Dvakrát to nevyšlo a teď jsem ve 20tt a zatím vše ok. Manžel má výborný spermiogram

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3369
27.10.19 13:21

Já měla 0.72 a mam dve deti přirozenou cestou. Na první jsme čekali 2 roky, 2. se podařilo hned. Záleží také hodně na hodnotě FSH.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48489
27.10.19 13:28

1,3 je hodnota v pohodě, čistě z tohoto důvodu by přírozené početí neměl být zásadní problém. Jinak já otěhotněla přirozeně 4 roky poté, co bylo AMH 0,16, čímž netvrdím, že by si ženská s takovou hodnotou měla pískat a neřešit to, ale to tak k tomu, že občas někteří doktoři tvrdí, že ženská s AMH pod 1 nemá přirozeně nejmenší šanci. Jo a taky občas tvrdí, že už to nemůže stoupat. Může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.10.19 14:26

@Morgaine2303 AMH mi přijde naprosto v pohodě, asi budeš mít i jiný problém. Mně naměřili před 3 lety AMH 0,45 a od té doby jsem 3krát naprosto přirozeně i bez nějakých bylin a cvičení a vitaminu 3krát otěhotněla, mám 2letého šikovného chlapečka, mám za sebou jedno neúspěšné těhotenství a teď jsem ve druhém trimestru. A moje gynekoložka se na tohle AMH netvářila nijak vyděšeně, říkala, že je sice nižší, ale že se ti nemám nechat moc děsit, že to až tolik neznamená.

• Nahlásit
  • Citovat
1073
27.10.19 14:39
@Morgaine2303 píše:
Ahoj holky nechávala jsem si dělat AMH test a mám 1,3. O miminko se snažíme 10 měsíců a lékař nás pgoslal do IVF centra. Máte někdo s touto hodnotou a přirozeným otěhotněním zkušenost?
0,25. Asi po rocnin snazenim s jednim zamklym tehu v 8tt ted cekam dvojvajecna dvojcata, prirozene. Jinak me tez posilali na ivf, s tim ze sance minimalni, prirozene sance zadne, ze pry mozna ani neovuluju a mozna, ze brzo prestanu k menstruovat. Chodila jsem pak asi 6 mesicu na utz na urceni ovulace a pokazde jsem ovulovala, vzdycky se u toho tvarila dr. nastvane:-) Podle me jsem netehotnela z toho jejich gelu z utz. Co jsem tam prestala chodit, normalne jsem zase otehotnela. Uplne teda mimo cyklus. Jsem v 11tt.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
27.10.19 14:48
@Anonymní píše:
@Morgaine2303 AMH mi přijde naprosto v pohodě, asi budeš mít i jiný problém. Mně naměřili před 3 lety AMH 0,45 a od té doby jsem 3krát naprosto přirozeně i bez nějakých bylin a cvičení a vitaminu 3krát otěhotněla, mám 2letého šikovného chlapečka, mám za sebou jedno neúspěšné těhotenství a teď jsem ve druhém trimestru. A moje gynekoložka se na tohle AMH netvářila nijak vyděšeně, říkala, že je sice nižší, ale že se ti nemám nechat moc děsit, že to až tolik neznamená.

To jsem rada, ze je tu nekdo dalsi. V jedne diskuzi jsem napsala, ze se to amh podle me precenuji a zbytecne zeny desi a posilaji na ivf a dostala jsem desne sprdaka, ze davam druhym falesne nadeje.-) A to bylo v jakem zarizeni, muzu se zeptat? Ja byla gennet letna, tam jsem coby ta, ktera odmitla geneticke testy a ivf byla za probelmovou. A to uz mam dokonce i starsi zdrave dite, narozena 2,5 roku pred navstevou genetu, netehotnela jsem, ale nejak prehnane jsme se nesnazili, tak jsem sla pro jistotu. S dcerkou jsem totiz otehotnela prvni cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
27.10.19 17:12

Ahoj, já mám opačný problém, mám AMH 8 :confused: chodíme na IUI

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
27.10.19 19:11
@Denda9 píše:
Ahoj, já mám opačný problém, mám AMH 8 :confused: chodíme na IUI

Muzu se zeptat, co to zpusobuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
27.10.19 22:03
@KaroliS píše:
Muzu se zeptat, co to zpusobuje?

mám hrozně moc vajíček, ale na úkor toho že se mi nespustí ovulace, způsobují to polycystické vaječníky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
27.10.19 22:10
@Denda9 píše:
mám hrozně moc vajíček, ale na úkor toho že se mi nespustí ovulace, způsobují to polycystické vaječníky..

Jo takhle, aha. Znam. Ale to se da vcelu dobre upravit pry.) Zkousela jsi tu jogovou hormonalni terapii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
27.10.19 22:25

Nezkoušela, beru hormony na vyvolání ovulace. Zatím se nepodařilo, chodíme na inseminace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
27.10.19 22:27

Ale asi vyzkouším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 15:51

1,3 je uplne v pohode. cary si jen tvori kandidaty na ivf, ze ktereho ryzujou penize. O

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama