Reklama

Amilk bifido změna na Hipp combiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 15:11
amilk bifido změna na hipp combiotik

Holky chci se zeptat týden bereme Amilk malá neklidná zabetonovaná — poradila mi to paní v dr max chtěla jsem neco na bříško a koliku říkala že to je skoro vše a dala mi to… ale koukala jsem na hipp a čtu i recenze dobre… myslíte ž když vysadím po 8 dnech že to bude hodně vadit? Chtěla bych najít nejlepší ale jestli to není moc brzo paní v lekárně dala jednu krabici že to máme zkusit jestli sedí a dnes jsem ji dobrala mám doma novou krabici ale nevím jestli vubec dávat nebo mužu dát hipp :zed:

Reklama

Reakce:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 07.01.17 16:28

Me to poradili taky a vůbec to nevyhovovalo. Syn měl po něm zácpu a nechutnal mu. Přešli jsme na Hipp po 3 dnech a spokojenost :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 08:37

@Mollify83 já dala včera tři dávky krmení a večer měla krásnou stolici vajíčka.. uvidime ale kravina že by to zabralo :D

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 08.01.17 20:21

U syna jo, ale možná je to tím, že ho pil i předtím. Zkoušela jsem jiná mléka kvůli velkému apetitu - ale nepomohlo to takže jsme se vrátili k Hipp a i když krmím častěji za spokojené dítě to stoji :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama