Amniocenteza a koupání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ondrasek13
Nováček 3 příspěvky 20.07.18 21:22
Amniocenteza a koupání

Dobrý den. Mám velkou prosbu jsem dnes 3den po Amniu a ráda bych se pořádně vykoupala sestra říkala že do bazénu svého mužem ale neřekla nic o tom zda se mužem koupat ve vaně teple nebo ne. Otázka tedy zní jak ste to měli vy. Děkuji

Reakce:

Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 20.07.18 22:19

Já se koupala normálně, nikdo mi nic neříkal, že bych neměla..

tulipán
Závislačka 3176 příspěvků 20.07.18 22:39

@ondrasek13 Ja si matne pamatuji, ze mi vana byla zapovezena na tyden - ze tepla muze drazdit delohu ke stahum.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >