Amniocentéza a odtok plodové vody

Anonymní
26.1.16 09:05

amniocenteza a odtok plodove vody

Prosim vsechny maminky, ktere po ACM odtekla plodova voda a jak to nakonec skocilo? JSEM zoufala vysel nam spatne UZ v I.tr a i krev i kdyz jsem byla proti ji podstoupit tak mi to nakonec nedalo a v 19tt jsem podstoupila a ted toho lituju. Vysledky jsou dobre, ale me druhy den vecer odtekla plodova voda a ted lezim v nemocnici a cekam co bude.. doktori nicmoc nerikaji jen vyckavaji a ja jsem na dne:( voda obcas jeste unikne:( a to uz to dva dny vypadalo nadejne netekla:(ted tam ma miminko malo vody-olygohydramion a me je z toho hrozne ted se tam chudak macka moji vinou..lituju toho dne co jsem to podstoupila a to jsem to chtela den predtim zrusit:( prosim teda maminky co se jim to take stalo jak to dopadlo? Da se donosit aspon do toho 30tt? Dostavam Atb a infekce nastesti neprokazana.. aspon kapka nadeje..je to me treti tehotenstvi ty zbyla dve nedopadla take dobre..:(((

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
26.1.16 09:34

Ahoj, kdyz jsem lezela v nemocnici taky po odberu plodovky(me ale neodtekla)lezela tam semnou pani co ji po odberu take odtekla plodova voda a zacelilo se ji to a pustili ji pak normalne domu. Musela hodne pit a lezet opravdu v klidu.Budu ti moc drzet palce at to dobre dopadne, nekdy je to pry az k nevire jak dlouho tam mimi vydrzi s malem vody tak uvidis treba to bude dobry a dotvori se nova voda :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 09:38

Ver ze nic vic bych si na svete neprala vic:( a dekuju..kazda pozitivni zprava mi dava trochu nadeje

• Nahlásit
  • Citovat
11689
26.1.16 09:38

Zkušenost nemám, ale chci ti popřát hodně štěstí a poslat naději, že se plodová voda může doplnit. :hug: Moc ti přeji, ať to dobře dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 10:04

Dekuju…kez by to dobre dopadlo..to je me nejvetsi prani.

• Nahlásit
  • Citovat
12746
26.1.16 10:15

Snad to dopadne dobře a brzy se ti obaly uzavřou. Držím ti palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
26.1.16 10:15

Me po AMC voda neodtekla ale verim, ze se ti to zaceli a voda dotvori. Chapu, ze se ted citis strasne. Odtekani vody se po odberu nekdy stava a dost casto neni problem vycakat pod dohledem lekaru az se plodove obaly zaceli ;) Pises o 30tt - ja rodila v Praze v Podoli a tam se bezne miminka rodi i ve 24tt :) preji at vam to dobre dopadne :kytka: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 10:16

Ja uz jsem si myslela ze bycto mohlo byt dobry kdyz dva dny nic neodteklo:( no ale nejspis ne:(((

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.16 10:18

Me mrzi hlavne to ze tomu malemu tam musi byt hrozne a ja mz nedokazi nijak pomoci:( kdyz tam ma malo vody:((( kez by sel vratit cas:(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.16 10:20

Kdyz ja uz jsem jedno male porodila v 26+6 a bohuzel nam zemrelo:( proto radsi 30 tt:(

• Nahlásit
  • Citovat
1335
26.1.16 10:22

:,(
:hug:
Nééé - to je strašný…
Nic si nevyčítej - prostě jsi na to vyšetření šla, čas už nevrátíš…!!
Drž se a věř! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
26.1.16 10:27
@Anonymní píše:
Kdyz ja uz jsem jedno male porodila v 26+6 a bohuzel nam zemrelo:( proto radsi 30 tt:(

To me moc mrzi :,( :hug: Neboj, dopadne to dobre. Nic si nevycitej, delala jsi to protoze jsi to povazovala pro vas oba za spravne. Drzim palecky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 10:50
:,(
  • Nahlásit
  • Citovat
1544
26.1.16 11:06
@Anonymní píše:

Chapu že ten strach je hrozný já už taky přišla o chlapečka ve 24tt a teď jsem podruhé těhotná a jsem vyplašená snad ze všeho. Moc ti držím palce, napiš pak jak to s tebou vypadá :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 11:10

Zatim mzsim porad cekat:( kdyby aspon uz nic neodteklo..kdyz dva dny to bylo dobry:( :,(
To me mrzi moc dobre vim jak hrozny to je prijit o miminko:(
Doufam a drzim pesti, ze ted ti to vyjde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama