Amniocentéza a poškození miminka

11
8.4.20 18:12

Amniocenteza a poskozeni miminka

Holky mam dotaz, jsem po amniocenteze. Lekarka vedla jehlu u hlavicky miminka, protoze na druhe strane jsem mela placentu. Mam strach, nemohla nejak miminku ublizit? A mate po amnio miminka v poradku? Desne se o nej bojim…????????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58759
8.4.20 18:45

@Joelinka nesil.. Je to běžné.. Odpocivej a bude to dobrý.. Oni vědí, co dělají.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
8.4.20 19:33

@martina.se ja se desne bojim, videla jsem na utz jehlu v jeho rucicce…desi me to. Pak pri zakroku mela utz zastaveny. Strasne silim!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19256
8.4.20 19:45

Tak to mi vysvetli, jak jsi mohla videt jehlu v jeho ruce, kdyz mela pri zakroku UZ zastaveny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
8.4.20 19:54
@Joelinka píše:
@martina.se ja se desne bojim, videla jsem na utz jehlu v jeho rucicce…desi me to. Pak pri zakroku mela utz zastaveny. Strasne silim!!!

Tím mu ublížis víc.. Ježíši.. Oni nepichaji do dítěte, odebírají plodovku.. Vidíš co nemáš, protože tomu nerozumíš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1784
8.4.20 19:59
@Joelinka píše:

Proto jsem se nedivala :lol: Manzel rikal, ze mimco pred jehlou uhybalo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
8.4.20 20:02
@luci.no píše:
Proto jsem se nedivala :lol: Manzel rikal, ze mimco pred jehlou uhybalo ;)

Mě to možná čeká.. Jasně, že se bojím.. Ale.. :think: věřím, že dr prostě mrne netrefi, není packal..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1784
8.4.20 20:15

@martina.se chce to vybrat dobre pracoviste, kde s timto zakrokem maji hodne zkusenosti. Take jsem se bala, to je urcite normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
8.4.20 20:17

No I sama mudr rikala, ze mimi drzi jehlu tak pockame..a pak utz zastavila, proto me to desi!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
8.4.20 20:20
@Joelinka píše:
No I sama mudr rikala, ze mimi drzi jehlu tak pockame..a pak utz zastavila, proto me to desi!!!

Přestaň silet.. Tím stresem mu ubližujes víc.. Twl.. Mrnata v delohach i operují atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
8.4.20 20:21
@luci.no píše:
@martina.se chce to vybrat dobre pracoviste, kde s timto zakrokem maji hodne zkusenosti. Take jsem se bala, to je urcite normalni.

Ano, to chce.. Za mě FNO :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama