Amway mi zničil život. Partner se změnil.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 12:12
Amway mi zničil život. Partner se změnil.

Má někdo podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 03.11.18 12:14

MLM je přece přesně k tomu určen :-) Jak to souvisí s partnerem to nepíšeš :-)

Marci 77
Povídálka 15 příspěvků 03.11.18 12:18
@Jar Jar píše:
MLM je přece přesně k tomu určen :-) Jak to souvisí s partnerem to nepíšeš :-)

Možná stačí napsat, že mě pustili včera z nemocnice a on jel dnes na školení. Nic už ho nezastaví. A to mám bolesti.

Janli
Kelišová 6337 příspěvků 03.11.18 12:21

To máš jako s penězma. Ty neničí charakter, jenom ho ukazují. Nesváděj na nějakou firmu problémy ve vztahu. To je problém v prioritách tvého partnera, ne v Amway.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 03.11.18 12:23
@Anonymní píše:
Má někdo podobnou zkušenost?

Já myslela, že fanatický boom těchto firem byl v 90.letech a teď už se nikdo ve velkém tomuhle sektářství nevěnuje :)

radúna
Extra třída :D 12041 příspěvků 03.11.18 12:25
@Janli píše:
To máš jako s penězma. Ty neničí charakter, jenom ho ukazují. Nesváděj na nějakou firmu problémy ve vztahu. To je problém v prioritách tvého partnera, ne v Amway.
:palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 12:27

Uplne bezne, mame takovy pripad v blizke rodine… Moji rodice (tata s macechou) meli problem s nasim terminem svatby (oznamen 9 mesicu pred svatbou) - pry je v tom terminu KAZDOROCNI DULEZITY SEMINAR… Na to jsem jim nemela co rict… planuju se vdavat jednou v zivote, ze… Nakonec si „volno“ udelali a dosli… Ale tech kecu…

Ja jednou (jako nactileta) byla na Vanocnim seminari… Prednasel tam nejakej typek a rekl, ze pro vsechny by mel byt na 1. miste buh, na 2. miste Amway a na 3. miste rodina - po takovych kecech jsem na ten jejich „byznys“ zanevrela neskutecne :poblion:

Anonym doufam pochopitelny…

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 03.11.18 12:29
@Anonymní píše:
Uplne bezne, mame takovy pripad v blizke rodine… Moji rodice (tata s macechou) meli problem s nasim terminem svatby (oznamen 9 mesicu pred svatbou) - pry je v tom terminu KAZDOROCNI DULEZITY SEMINAR… Na to jsem jim nemela co rict… planuju se vdavat jednou v zivote, ze… Nakonec si „volno“ udelali a dosli… Ale tech kecu…

Ja jednou (jako nactileta) byla na Vanocnim seminari… Prednasel tam nejakej typek a rekl, ze pro vsechny by mel byt na 1. miste buh, na 2. miste Amway a na 3. miste rodina - po takovych kecech jsem na ten jejich „byznys“ zanevrela neskutecne :poblion:

Anonym doufam pochopitelny…

No však říkám, sektářství jak vyšité

Urtica-dioica
Kecalka 392 příspěvků 03.11.18 12:36

Mám podobnou zkušenost z rodiny s Herbalifem, nicméně každý, kdo s tím přijde do styku, tomu nepodlehne…ráda bych poradila, ale vlastně nevím jak…ono už je to pak jako závislost.

histep
Závislačka 3708 příspěvků 03.11.18 12:57
@Marci 77 píše:
Možná stačí napsat, že mě pustili včera z nemocnice a on jel dnes na školení. Nic už ho nezastaví. A to mám bolesti.

To mi neprijde jako zniceny zivot. Ma s tebou sedet doma a drzet te za rucicku? Muj chlap me privezl z nemocnice, doma ulozil, nachystal vse okolo me a hned jel zpet do prace. Nasledujici dny samoze taky byl v praci, vubec by me nenapadlo chtit po nem aby byl se mnou doma, nejsem male decko.

akavi
Kecalka 135 příspěvků 03.11.18 13:11

Zase bych to nedramatizovala. Můj chlap mě 3 dny po operaci slepáku dovezl domů z nemocnice, předal mi obě děti a jel do práce. Holt někdo vydělávat musel, já jsem dospělá a nepotřebuju foukat bebíčka, funguju, pokud to aspoň trochu jde.

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 03.11.18 13:12

Jsem tu dobře v roce 2018?

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 03.11.18 13:15

@akavi Taky takhle umím fungovat. Otázkou pak ale zůstává, k čemu pak je potřeba chlap, když to jde bez něj. :nevim:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 03.11.18 13:15

@Marci 77 A co ti brání chlapa vyměnit?

akavi
Kecalka 135 příspěvků 03.11.18 13:21

@Amelie30 Nechápu? Zrovna v té situaci to bez něj šlo. Ale pak je x situací, kdy to bez něj nejde, resp. mi rozdělení povinností usnadní život (třeba že se staral o naše děti v době mého pobytu v nemocnici). Když nejsem na smrtelné posteli nebo totálně nemohoucí, nevidím důvod, proč by moje indispozice měla vyřadit oba.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >