Nezabírají mi analgetika 6. den po extrakci osmičky

Anonymní
4.2.21 05:53

Analgetika po extrakci.Jiz 6 den non stop

jsem.6.den po extrakci osmicky.
Porad si musim davat stridave paralen, brufen.Uz z toho nemam dobry pocit, porad do sebe pchat analgetika(plus antibiotika, probiotika).Po 5hod.mne to vzdy ale zacne bolet a musim.
Neboli me ani tak rana, ale vnitrni strana tvare.
Meli jste to taky tak? Suche luzko nemam…Dekuji.

Krom toho me v pond.ceka zakrok gynekologicky a opravdu nevim, jak to zvladnu vsexhno…KdYz si predstavim, ze mi na tu bolavou tvar, davaji masku, chce se mi brecet.
Chci to mit ale za sebou uz.
Uz mam aj predoperacne vysetreni :think:

Dekuji.
pls anonym, nebo smazat. Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1518
4.2.21 06:58

Tak jestli jis analgetika jak lentilky i běžně, tak bych se nedivil, ze uz ti moc nepomáhají. A nekombinuj je! Nevím po jaké době si je dáváš, ale u dospělých se běžně nekombinuji.
Jinak jsem od doktora dostala primo analgetika vhodné prave po trhání, mela jsem to komplikované jak prase a i tak jsem si vzala pouze dva prášky, což bylo azaz, protože na každou bolistku si prášek neberu… tak to zvaž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
4.2.21 07:29

Zkus homeopatika Arnica Montana. Po každém trvání jsem trpěla krutými migrénami 10-14 dní, po použití homeopatik jsem měla problém jen první den a zvládla jsem to s jedním brufenem.

Oficiálně se doporučuje 3×5 kuliček denně. Mám doporučení a zkušenost takovou, že první den co hodinu/dvě si dát 1-2 kuličky a pak se postupně intervaly prodlužovat.

Ač homeopatikům spíše nevěřím, tak na toto a ještě jeden druh kašle mi pomáhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6603
4.2.21 07:44

No jestli ti po šestém dnu nepomáhají antibiotika, je na čase dojít opet k zubaři..ty zabírají +- za 2 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 07:50

@Janee19 ne, praveze je nejim bezne.Za cely zivot jsem si dala par paralenu nebo brufenu.
Ted teda kombinuji po 5hod. paralen, dalsich 5hod brufen.

Taky si neberu na kazdou bolistku leky…to je zas komentar…ale libi se mi tvoje domysleni, zkus napsat knihu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 07:51

@mackA159 ale antibiotika nejsou na bolest.

• Citovat
  • Nahlásit
1518
4.2.21 08:00

Sla bych znovu k zubari, protoze je mozne, ze mas suche luzko (vyplavila se ti krevni srazenina po vyrhnuti a to pry boli priserne).
Druha vec je, zda je vhodne jit na operaci v tomto stavu? Nevim, zda ti budou davat masku, ale co treba intubace skrz pusu, to je taky neprijemne.. Zkus se s doktory poradit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
4.2.21 09:02

Určitě si zavolej k zubaři ať té vezme na kontrolu a porad se tam kde ti mají dělat operaci o tvém současném stavu jestli je vhodné na tu operaci jít. Držím palce ať je brzy líp :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
4.2.21 09:15

Po 6-ti dnech by měla zabrat jak antibiotika, tak analgetika. Ta už by neměla být třeba. Chce to zkontrolovat,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
4.2.21 09:28

Ja musela po zakroku brat snad 3 tydny, mozna mesic, minimalne na noc..mela jsem teda suche lizko…na zuby se mi nejvic osvedcil nalgesin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 10:15

Takze je to suche luzko.Jak se to stalo-netusim, davala jsem si na to velky pozor.
Dr.mi to dezinfikovala a dala Alvogyl.Tak snad rychle pomuze…
Dekuji za vase komentare

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat