Analgosedace u zubaře který ji nedělá?

Anonymní
4.5.20 09:51

Analgosedace u zubaře který ji nedělá?

Ahoj, půjdu trhat zub a nejspíš si zažádám o zubní náhradu.
Dost se toho celého bojím (hlavně ten zub má zahnutý kořen, mám strach že to bude při trhání problém :O ) Jenže tady u nás mají zubaři jen injekci na místní umrtvení tak jsem přemýšlela jestli by šlo si pozvat na zákrok odborníka na sedaci a že by mne nadopoval? Nebo jestli lze někde sehnat alespon rajský plyn?
Já do sebe narvu 6 Neurolů a stejně se strašně stresuju, klepu, brečím zvracím a omdlívám, většina zubařů mne za to ještě seřve :(. Problém je že cestování v tomhle stavu prostě nedávám a proto bych potřebovala celý problém řešit u svého zubaře a ne cestovat buhví kam.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25864
4.5.20 09:53

Tak s tim bych nepocitala. Budes muset tam, kde to delaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9731
4.5.20 09:53

Takže když jste to se svým zubařem domlouvala, tak vám řekl co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22378
4.5.20 09:59

Zákrok si zařiď na klinice, kde to v analgosedaci dělají. To problém není. Jen to budeš muset zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15259
4.5.20 10:18

No hlavně pokud má zub zahnutý kořen, tak tě tvůj lékař posílá na stomatochirurgii, ne? Já mám dost nepříjemné zkušenosti s trháním zubů, které normální zubařky podcenily. Pokud je kořen zahnutý, je ta chirurgie na místě a trvala bych na tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6199
4.5.20 10:18

Budes muset do zařízení, kde analgosedaci delaji. Já ji měla na trhání osmicek a byla super, nepamatuji si nic.
Zubar, který svého pacienta serve, je idiot. Podobná blbka mi zadelala na fobii že zubaru, které jsem se zbavila až po letech. O tom, jak mne i sourozenci zanedbala chrup, ani nemluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat