Analní fissura a sex

47
25.6.20 18:13

Analní fissura a sex

Krásný den, založila jsem toto téma protože mě dost trápí a jsem z této mé diagnózy psychicky zdrcená a neustále v nervech. Lékařům bych si nedovolila tuto mou zvlastní otázku vůbec položit, kdoví co by si o mě pak mysleli :) proto prosím Vás, zkusene, co mají nebo měli trhlinu konečníku, jestli lze při tomto problému normálně mít pohlavní styk. Vím že se jedná o úplně jiný otvor než tam kde mám problém??? ale napadaji me prostě všelijaké věci a bojím se abych si pohlavním stykem nějak neublížila, preci jen se to nachází blízko sebe. Bohužel jsme byli s přítelem nuceni odložit snažení se o mimco, trochu mě ale tlačí čas, tak se bojím kdy a jestli vůbec můžeme mít ted pohlavní styk. Tak snad me neodsoudite za tento dotaz. Moc předem děkuji

Příspěvek upraven 25.06.20 v 18:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13016
25.6.20 18:28

No naopak je snad normální, že se zeptáš doktora.

Mám teda zkušenosti s jinými potížemi v té části těla, co ty, ale sex provozuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
25.6.20 18:33
@Flyingfrog píše:
No naopak je snad normální, že se zeptáš doktora.Mám teda zkušenosti s jinými potížemi v té části těla, co ty, ale sex provozuju.

Ja jsem v tomhle ohledu dost velky stydlín, proto jsem se na tohle svého doktora raději neptala. Na jednu stranu si říkám že když budeme opatrní tak by se nic stát nemělo na druhé straně, mám obavy, že při zásunu, jestli tak není vyvíjen tlak i právě na stěnu konečníku.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13016
25.6.20 18:42

@Barca.sir Doktor na takové dotazy bude zvyklý. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.20 20:08

Úplně normálně soulozime, anální sex je tabu. Manžel to ví, má bohužel smůlu no. Ale klasický sex provozujeme a to se s tím trápím už pěkných pár let.

• Citovat
  • Nahlásit
1177
25.6.20 20:18

Vubec se neboj doktora zeptat. On vi, jak to „s tebou“ vypada a na takovy dotazy je zvykly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
25.6.20 20:58
@Anonymní píše: Úplně normálně soulozime, anální sex je tabu. Manžel to ví, má bohužel smůlu no. Ale klasický sex provozujeme a to se s tím trápím už pěkných pár let.

Děkuji, moc mě to uklidnilo. Ještě chvilku bych s tím pockala, protože to mám ještě dost čerstvé a ne úplně zhojené, ale hned jak to bude možné se chceme zase začít konečně snažit o. mimco. Anální sex u mě byl tabu už dávno před fisurkou 😁 takže tohle jako nějaké omezení neberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
25.6.20 21:03

@Kosopemi děkuji za komentář k mému problému. Bála jsem se zeptat aby si nemyslel že jsem třeba úplně hloupá když je konečník úplně jinde.. teď, když jste mě ujistily že tyto otázky jsou na místě se už s klidem zeptám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama