Anální fisura a těhotenství

31
9.6.20 15:57

Analni fisura a těhotenství

Krásný dobrý den Všem,
Již jsem jednou toto téma zakládala a moc jste mi pomohli, hlavně po psychické stránce. V současné době jsem stále ještě ve fázi léčení. Někdy je hůř, nekdy je zase lépe. S čím bojuji nejvíce tak je dilatace, není to zrovna příjemné, ale snažím se alespoň na 5-10minut zasunout, co to jen jde. Psalo mi spousta maminek že se jim trhlinka konečnou stala po porodu, což není můj případ, já trpím casto na zacpy. Ovšem zajímalo by mě zda jste si trhlinku léčili a pak otehotneli? Totiž jde mi o to že se s přítelem chceme snažit o miminko, snažili jsme se už předtím, teď jsme si kvůli mému problému dali pauzu, ale během 3 měsíců +- bychom se zase rádi snažili. Mám z toho ale trošku hrůzu, hlavně z porodu. Miminko chci ale bojím se aby se mi fisura třeba právě po porodu nevrátila. Máte s tím někdo zkušenosti? Léčili jste si fisuru a poté rodili? :) předem moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.6.20 16:04

Fisura se mi udělala po prvním porodu a léčím už 4roky, někdy je to lepší, někdy horší. Mezitím jsem ještě 2× rodila a k nějakému zásadnímu zhoršení nedošlo.. na druhou stranu se mi to ale nedaří vylečit dlouhodobě :? prosím anonom, jinak smazat

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama