Analní sex a nepříjemnosti

Anonymní
3.2.20 17:02

Analní sex a nepříjemnosti

Hezky den holky.
Mam takovou otazku :mrgreen: neni mi prijemne o tom mluvit, natoz to takhle psat.
Ale, kdyz s manzelem mame analni sex a on se tam udela, tak na druhy den me z toho boli streva, mam takove divne bublani a krece. A mam takove divne pocity ze chci na velkou.. Pak jak postupne jde to sperma ven, tak i to je neprijemne. Mate to nektera taky tak a nebo jsem zas jen ja divna? :D :roll:

Nejsem troll, jen me tohle fakt stve :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Misicka224
3.2.20 17:07

Tak proč to děláš když ti to je nepříjemné

• Nahlásit
  • Citovat
85312
3.2.20 17:11

Nemám to tak, protože to neděláme. Protože není povinnost dělat všechno co si partner usmyslí i když to sama nechci.
Popřemýšlej o tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
3.2.20 17:13

Tak použijte kondom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3093
3.2.20 17:14

Tak ona ale nepíše, že to nechce dělat. Jen že ji je nepříjemně další den :nevim:

Hele osobně nevím, ale mám kamarádku, co to často provozuje a párkrát se zmínila, že prý je sperma projímavé. Víc nevím. A co kdyby to dokončil mimo? :think: to by mohlo pomoct, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 17:19

Prosím anonym.
Zakladatelko, to není kvůli spermatu, čili ani kondom nepomůže. Vím, o čem mluvíš, je to podráždění konečníku. Druhý den se mi chce každou chvilku prdnout, a u toho vychází hlen ze střev. Slabší povahy nechť prominou.

• Nahlásit
  • Citovat
570
3.2.20 17:25

Buđ ráda, že z oné dírky vystupuje zatím jen sperma :roll: dle zdravotních rizik můžou po pár letech povolit svěrače a to pak bude hukot :pankac: :pankac: Ne nadarmo se říká, že tento otvor je jen a jen na kakání, o hygieně ani nemluvím. Chápu, že muži chtějí prozkoumat kdejaký otvor, ale nedej Bože strčit něco do jejich zadnice… :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
3.2.20 17:33

Též si myslím, že tento otvor je jen a jen na vyprazdňování. Pokud si někdo zkouší takovéto praktiky, nemůže se divit zdravotním následkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15607
3.2.20 17:40

Anální sex neprovozuji od doby, kdy mi cukalo v konečníku, spravila to mast Factu, myslím, že to s análním sexem nic společného nemělo, protože jsem jej bezprostředně předtím neprovozovala, ale pro jistotu.
Od té doby jej tedy nepřijímám, ale poskytuji a lížu zadky, to je takový můj folklor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
502
3.2.20 17:41

My to nepraktikujeme, manzel by asi hodne chtel, alespon ze zacatku vztahu, ale ja jsem mu rekla ze pak mu tam strcim taky neco jestli chce a uz o tom nemluvi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 17:44

Křeče nemám, streva mě nebolí, ale po analu mám pocit, že potřebuju častěji na zachod, myslím že sperma asi působí trochu projimave :lol: trvá to tak jeden den. Nevnímám to jako nějaký hrozny problém, já na rozdíl od prispevatelek do této diskuze mám anal ráda a je to pro mě vzrušující záležitost. Neprovozujeme pravidelně, musí být nálada, ale asi tak jednou za 2mesice, takze povolení sveracu a jiných zdravotních komplikací se neobavam :D

• Nahlásit
  • Citovat
10936
3.2.20 17:51
@M-A píše:
My to nepraktikujeme, manzel by asi hodne chtel, alespon ze zacatku vztahu, ale ja jsem mu rekla ze pak mu tam strcim taky neco jestli chce a uz o tom nemluvi :lol:

bad-dragon.com :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
3.2.20 17:52

Ja spíš nechápu, že ti to nutně musí stříkat do pr.ele, to je postiženej, že ho nedokáže vytáhnout včas. :nevim: to už máte asi i kupu decek ne? Nechápu proč se neudělá vedle a máš po problému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
502
3.2.20 18:00

@M_Vladim urcite nejaka fujky stranka, ani to zkouset nebudu :D
Nebo si jen sedim mym nedotčeným zadečkem na vedeni? :nevim: :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10936
3.2.20 18:05
@M-A píše:
@M_Vladim urcite nejaka fujky stranka, ani to zkouset nebudu :D
Nebo si jen sedim mym nedotčeným zadečkem na vedeni? :nevim: :think: :mrgreen:

Je to k tématu, ale komerční a celkem slušně zpracované, nebojte se. :mavam:
To jen, že kdyby to bylo tak, jak tady tvrdí nejčernější prognostičky, tak by to určitě takhle nefrčelo. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama