Anální sex - jaké to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 15:28
Anální sex jaké to je?

Zdravím, chci se vás zeptat co si myslíte o análním sexu. A jestli ho provozujete já ho měla včera poprvé a je to takové divné a nevím si s tím rady jestli to mám zase povolit nebo ne jaké je to pro vás?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 15:29

mi se to docela líbí, ale preferuju klasický sex, tento jen když nemůžeme klasicky

eva valoi
Extra třída :D 11666 příspěvků 1 inzerát 08.12.18 15:34

Na hov-no.

atominnka
Generální žvanilka 21875 příspěvků 08.12.18 15:35

Mám to ráda. A je to pro mě příjemné, jinak bych to přeci nedělala. ;)

malá_holka
Kelišová 6138 příspěvků 08.12.18 15:39

já mám citlivou dírku, nepobrala bych ,,TO" :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 15:39

Ano občas pro spestreni provozujeme, je to spíš iniciativa manžela, líbí se mu to víc než mě :lol: Já na tom mám ráda především predehru která zásunu do zadku predchazi.. :oops:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 08.12.18 15:47
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se vás zeptat co si myslíte o análním sexu. A jestli ho provozujete já ho měla včera poprvé a je to takové divné a nevím si s tím rady jestli to mám zase povolit nebo ne jaké je to pro vás?

No já teda určitě ne. Když si představím, že jsem od hoven.Bléé.Sou­hlasím s @eva_valoi. Ale jinak ať si každý dělá jak to „cítí“. Nemusím mít všechno

Deneriss
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 08.12.18 15:51

Mám ho ráda provozujeme docela často :) že začátku to bylo divný teď už úplně normální a super.
Málokdy se stala nehoda z 95% je chlap čistý :) a žádný klistyr nedělám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 15:51

:mrgreen: já by jsem ho také chtěla vyzkoušet ale všude na internetu jsou třeba rady že po análním sexu nemužu mít pak normální sex kvůli bakteriím a tak co je na tom pravdy? :/

Deneriss
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 08.12.18 15:53
@Anonymní píše: :mrgreen: já by jsem ho také chtěla vyzkoušet ale všude na internetu jsou třeba rady že po análním sexu nemužu mít pak normální sex kvůli bakteriím a tak co je na tom pravdy? :/

Tak když si ho umyje můžeš. Ale my vždycky. Normální sex a pak až anal. Ne naopak je to pravda o těch bakteriich

P-aulin-a
Kecalka 133 příspěvků 08.12.18 15:54

@Forest_Gump1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to nedelej, kdyz zrovna potrebujes na zachod :D pak od hoven nebudes :mrgreen: :mrgreen:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 08.12.18 15:54
@Anonymní píše: :mrgreen: já by jsem ho také chtěla vyzkoušet ale všude na internetu jsou třeba rady že po análním sexu nemužu mít pak normální sex kvůli bakteriím a tak co je na tom pravdy? :/

No koliformní bakterie to je fakt problém, ty hned tak nezmizí, snižují imunitu. Normální sex do vaginy to po análním teda fakt ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 15:55

Za mě občas fajn. Nemusím to mít pokaždé,ale líbí se mi to. Jinak my pokaždé s kondomem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 15:55

Je mi 45 a nikdy to po mně nikdo nechtěl

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 08.12.18 15:56
@P-aulin-a píše:
@Forest_Gump1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to nedelej, kdyz zrovna potrebujes na zachod :D pak od hoven nebudes :mrgreen: :mrgreen:

Děkuji to si musím zapsat. Radši teda orál..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >